Jakej je nejlepsi soft pro prehravani fotek mel jsem s temit

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
Flamer
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003

Jakej je nejlepsi soft pro prehravani fotek mel jsem s temit

Příspěvek od Flamer »

Jsem v momentalni dobe uplne bezradnej. Vyzkousel jsem monoho programu ale zadnej mi nevyhovuje. Vzdy ma pro me zavaznou chybu.

1. ACDsee - tedka jsem vyzkousel verzi 3.1 pry je nejlepsi a ze pry uz ty novejsi verze jsou pomale a proste spatne. ACDsee mi vyhovoval nejvice ale az na to ze to je jen trial a ma pro me jednu závažnou chybu - nedokaže při zmenšení obrazku do okna ten obrazek převzorkovat a tudis je obrazek v monoha pripadech nepekny.

2. IrfanView - je to freeware coz je chvalihodne ale taky ma hodne spise estetickych vad ovsem nevim treba se daji zmenit ale ja jsem na zpusob jak je napravit neprisel
+ dokaže prevzorkovat obraz
- vytvaři asociace ikon ktere se mi vubec nelibi ale top se da zmenit a preckal bych to
- u prehravane fotky vznikne v pravo černy pru a neda se obraz vycentrovat jako u ACDsee
- i kdyz nemam oznacene asociace s videem a s hudbou tak ji stejne zacne prehravat kdyz ji mam v te slozce

3. XnView - o tom nevim nic jen ze je taky freeware a mel by byt taky dobry ale jestli pri zmenseni prevzorkovava to taky nevim.

A dale je tady spousta neznamych programu ve smes česke vyroby nebo od kolegu slovaku ale nejsem si jist jestli bych si to vzal na krk.

Prosim poradte jestli se ty zapory u tech programi daji nejak zmenit a nebo doporucte lepsi soft . Diky vsem jestli jste se docetli az sem.
CPU:P4 2,4(FSB 533);MB: ASUS P4T533-C i850E;RAM:512 RDRAM PC800; GRAFIKA:ATI RADEON 9700PRO;HDD: WD 800JB 80GB 8MB , Hitachi 7K250 165 GB 8MB;ZVUK: SB Audigy;MECHANIKY: DVD+RW/RAM LG GSA-4166B ;DVD+RW Plextor 708A;REPRO: Creative Inspire 5300; MONITOR: 19"ViewSonic P95f+PDA:HP hx2110
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

ja pouzivam ACDSee 6 a sem naprosto spokojeny, prevzorkovani samo umi, ani nevim ze to naka verze neumela. :) , a v rychlosti nepozoruju zadny vetsi rozdil v porovnani napr. s Irfanem
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

vyzkousej to XNView, převzorkovává, pruhy nedělá, ale videa přehrává taky...
Nebo prohlížeč Picassa ( www.picassa.com ), má trochu jinej přístup k řazení (časová osa), vyzkoušej, uvidíš
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Dony píše:vyzkousej to XNView
Špatně zvětšuje fotky oproti ACDSee nebo wokennímu prohlížeči obrázků :sad:
MAN
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. úno 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAN »

Mno... ja tomu teda moc nerozumim to rikam predem.

Ale pouzivam pro upravu fotek i pro prohlizeni Zoner Media Explorer 6... a ten tu vubec nezaznel tak nevim :)
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

používám ACDsee 6.0 a sem maximálně spokojenej, vše prohlíží rychle a na mé nároky jako měnění velikosti a přemisťování bohatě stačí.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
vivalin
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. srp 2003
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vivalin »

Zoner Media Explorer 6. Dobrá cena . :) 100%spokojenost
MS-6337LE5, Celeron(tulen) 1300MHz@1830MHz(FSB140):: Spire Falcon Rock 5F271B1L3 , ATI 9600(128mb),SBlive 5,1, Sag..bar- 160GB(8mb)+Maxtor 80GB ,512RAM,Teac CD-W552E ,LiteOn LDW-451S , Samsung SyncMaster 959NF. OS: XP home

IBM ThinkPad - T30 OS:XP home
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Taky ZME 6 :)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“