TV karta > ktery program je nejlepsi

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
Scofi
Nováček
Nováček
Registrován: 11. úno 2008

TV karta > ktery program je nejlepsi

Příspěvek od Scofi »

Dobry den, potreboval bych poradit jakej program je nejlepsi na sledovani analogove tv, tv pres cabel, nebo digi tv (ale digi tv se prej seka tak ja nvm). Dekuju za pripadne odpovedi
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: TV karta > ktery program je nejlepsi

Příspěvek od Dzin »

Scofi píše:Dobry den, potreboval bych poradit jakej program je nejlepsi na sledovani analogove tv, tv pres cabel, nebo digi tv (ale digi tv se prej seka tak ja nvm). Dekuju za pripadne odpovedi
Počkej, jako přes TV kartu? Tak kažadá TV karta má svůj soft, třeba Leadtek to má většinou promakané... upřesni dotaz.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Scofi
Nováček
Nováček
Registrován: 11. úno 2008

Příspěvek od Scofi »

mam tv kartu od Kworld :( a mam od nich soft a ten je uplne blbej :( tak chci nejaky promakany, dobry...
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Scofi píše:mam tv kartu od Kworld :( a mam od nich soft a ten je uplne blbej :( tak chci nejaky promakany, dobry...
Dle čipu si najdi program, nejvice info o tom najdes na www.tvfreak.cz
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Scofi
Nováček
Nováček
Registrován: 11. úno 2008

Příspěvek od Scofi »

prosim reknete mi jak to myslite dle čipu? moc to nechapu, pc nemam tak dlouho.. zkusil sem vyhledat podle tv karty a nic mi to nenaslo
€agle
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2003
Bydliště: Vlastní 3D svět :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od €agle »

Osobne pouzivam a doporucuji DScaler. Musim ale upozornit, ze je to program zamereny predevsim na funkcnost a ne na vzhled, coz kazdemu nemusi vyhovovat a taky ze je urcen spise pokrocilejsim uzivatelum, ackoli po prvotnim nastaveni se ovlada stejne snadno jako jakykoli jiny...
Eagle3D Engine under developement

Hledáme do firmy schopného ASP/VB.NET/C# programátora, více po SZ
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Scofi píše:prosim reknete mi jak to myslite dle čipu? moc to nechapu, pc nemam tak dlouho.. zkusil sem vyhledat podle tv karty a nic mi to nenaslo
No záleží jak funguje ta karta a dle čipu napr 878 se pak použije program, program se píše dle čipu :)
Na TV freaku je to popsané :-)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jey »

urcite tvfreak. jinak jako velmi zdarile mi prisly nasledujici programy.. AltDVB, ProgDVB, DVBviewer. nicmene nyni pouzivam mytheatre.
yarik
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2007
Bydliště: Most

Re: TV karta > ktery program je nejlepsi

Příspěvek od yarik »

Scofi píše:Dobry den, potreboval bych poradit jakej program je nejlepsi na sledovani analogove tv, tv pres cabel, nebo digi tv (ale digi tv se prej seka tak ja nvm). Dekuju za pripadne odpovedi
FLY2000TV
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... y-2000-tv/
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,2x1GB,ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80-2x250GB;2x LG-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“