Program na vytvoření 3D objektů

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
goodfire
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. kvě 2008
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Program na vytvoření 3D objektů

Příspěvek od goodfire »

Čus borci. Sry že to dávám sem,ale nevím kam jinam by to mohlo patřit, protože to je tak trochu i grafika. Hledám nějaký program, na "kreslení" 3D objektů. Teda jde o to že je to pro našeho mistra, aby nemusel všechno kreslit na papír, např. různý skříňky, stoly atd. Prostě si na pc namaluje v 3D to co by dělal na papíře.Zadá si tam šířku,výšku,délku atd,atd... Doufám že mě chápete, protože mí nějak nejde do hlavyjak to vysvětlit (ale vím přesně co potřebuju) :) Kdybyste měli nějaký program nebo něco tak mi dejte hned vědět prosím. Dost nutně bych to potřeboval, v případě jakýchkoli otázek jsem na icq, který je v profilu. Děkuju vám. Nevím jestli by na to byl vhodnej třeba archicad, čekám i na váš nápad
Sony Vaio S15 - i5-3210M - Nvidia Geforce GT 640M LE - 4 GB DDR3L - 640 GB Seagate
HP Mini 5102 - Atom N450 - Intel Graphics Media Accelerator 3150 - 2 GB DDR2 - 320 GB WD

eX - Acer TravelMate 5742G - i3-370M - Nvidia Geforce GT 540M - 4 GB DDR3 - 640 GB WD
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Program na vytvoření 3D objektů

Příspěvek od Krteq »

goodfire
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. kvě 2008
Bydliště: Vlčnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Program na vytvoření 3D objektů

Příspěvek od goodfire »

super dík, je to good až na to, že nemůžu zadat šířku,výšku či délku jedné čáry, aniž by se mě nezvetšil celý objekt (skříň)
Sony Vaio S15 - i5-3210M - Nvidia Geforce GT 640M LE - 4 GB DDR3L - 640 GB Seagate
HP Mini 5102 - Atom N450 - Intel Graphics Media Accelerator 3150 - 2 GB DDR2 - 320 GB WD

eX - Acer TravelMate 5742G - i3-370M - Nvidia Geforce GT 540M - 4 GB DDR3 - 640 GB WD
chicken9x04
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. bře 2009
Bydliště: Kladno

Re: Program na vytvoření 3D objektů

Příspěvek od chicken9x04 »

No tak u skříně přeci taky nezvětšíš výšku jenom jedné stěny, ale celé skříně :lol:

Jinak SketchUp mi padl do ruky asi před 2 dny, a musím říct, že je to hodně dobrý program. Hlavně pro ty, kteří s 3D začínají. Ne snad proto, že by se v něm nedalo dosáhnout takových výsledků, ale proto že je jednoduchý na ovládání a rychlý na naučení ;)
Pokud to mistrovi nevyhovuje/nestačí, tak ať zkusí ňáký AutoCAD, ale tam bude asi složitější ovládání..
Nás na střední taky učili v SolidEdge, ten mi přišel taky hodně jednoduchý na pochopení, tak zkoušej :)
"Nad alkoholem se nedá zvítězit. Jenom Moraváci remízovali".
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“