EASEUS Partition Master

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
GfLion
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

EASEUS Partition Master

Příspěvek od GfLion »

Dobrý den,

chtěl bych použít tento prográmek na zvětšení systémového disku C:. Jeden disk mám rozdělený na dvě jednotky, C: a D:. Bohužel jsem při instalaci W7 nechal na disku C:, který je systémový málo místa a chtěl bych ho zvětšit. Bohužel při ubrání místa na disku D: stejně nejde přidat místo na C: Nemáte někdo nějaký návod? Prosím, relativně podrobný kdy na co kliknout. Napadlo mě i disky spojit a zase rozdělit v rozumnějším poměru, ale nevím jak.

Díky za čas a rady :)
GfL
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od LiveBomb »

A kde z Dcka si misto ubiral? Jestli z konce, tak se nediv ze to neslo. Bud odeber z konce, Dcko presun o kus dal a pak pridej na Ccku, nebo odebirej misto ze zacatku Dcka.
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
GfLion
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od GfLion »

Problém vyřešilo opravdu odebrat místo ze začátku D:

Díky moc :)
GfL
feer
Nováček
Nováček
Registrován: 11. črc 2013

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od feer »

Zdravím a pozdravuji,
omlouvám se, že takhle ruším s banální otázkou, ale nemáte náhodou zkušenost s programem Easus Partition Manager?
Kolega potřebuje rozšířit systémový disk C. Má klasicky rozdělený primírní pevný disk na dva systémové - C a D.
Překvapivě nám nejde zmenšit disk D.
Říkal sem si, jestli to není náhodou tím, že se disk používá...
froxic
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2003
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od froxic »

feer: Nevím proč jsi oslovil zrovna mě, ale budiž. S tímto programem nemám žádné zkušenosti, ale obecně platí co psal výše už LiveBomb. Oddíl D musíš zmenšit ze začátku (tj. "zleva"), jinak se ti nemá "Cčko" kam napasovat. Toto jde dělat bez problémů například v Partitionu Magic...
feer
Nováček
Nováček
Registrován: 11. črc 2013

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od feer »

Díky.
Primárně sem psal moderátorům.)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od Butch »

Zde primarne piseme na forum, kdyz ma vice lidi podobny problem tak tu alespon najde reseni nez kdyz se to vyresi pomoci SZ :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
feer
Nováček
Nováček
Registrován: 11. črc 2013

Re: EASEUS Partition Master

Příspěvek od feer »

Zaznamenáno.
Každopádně mám pokračující problém. Disk jsem nakonec rozdělil ve správě v samotnejch woknech. Ale neově vytvořenej prostor nejde připojit k systémovýmu Céčku. V Easus mi to nedá možnost zaškrtnout C při spojování disků.
Ufff, řešení draci?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“