FB chce zaslat doklad totožnosti...

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od Václav Sedlář »

Ahoj, jsem velkým odpůrcem FB, ale potřebovali jsme vyzkoušet přihlašování pomocí FB do naší webové aplikace atak jsem si vytvořil fb účet s jiným jménem a vše bylo ok až do dnes - ráno mi FB zobrazil požadavek o zaslání dokladu totožnosti jinak mě na fb nepřihlásí.

Existuje nějaký způsob jak to obejít? Opravdu si nechci na fb registrovat účet pod vlastním jménem. A vlastní doklady nikam posílat nebudu...

Přitom kolega má na fb také falešné jméno a funguje to...

Nebo kdybych založil nový účet pod jiným jménem - může se stát něco horšího než že zase fb zablokuje tento účet?

Díky
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od anarkii »

Tak si na té občance uprav údaje a pak ji pošli, já to tak dělám, i fotky měním - hromadu scanů OP jsem si pro tyhle účely stáhl z uložta kam je spousta tupců nahrávala protože to neuměli poslat mailem...
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od Václav Sedlář »

j, taky jsem o tom přemýšlel že to tak udělám - jen jsem měl obavu, aby na to nepřišli a neblokli třeba IP, nebo to nebrali jako padělání dokladů :-D
notablehell
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2017
Bydliště: Liberec

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od notablehell »

ahoj! tak co? jak ten problém jsi vyřešil? používám fb, ale se bojím, že stejným způsobem mi mohou omezit přistup. už dost mi to nelibí, že musíme odesílat personální udaje nějakým webovým strakám :x ...ale dobře, že alespoň na kupónky to zatím nekoná, tak by měl každý den hluboko do kapsy :-D
****************************************
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od Václav Sedlář »

ahoj, vyřešil jsem to dalším účtem
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od S.h.I.t. »

notablehell píše:a...ale se bojím, že stejným způsobem mi mohou omezit přistup. už dost mi to nelibí, že musíme odesílat personální udaje nějakým webovým strakám :x...
nemusis...nic nikam odesilat nemusis. Nikdo a nic te nenuti ty sluzby pouzivat, pokud nesouhlasis s jejich podminkama... To je treba si uvedomit. FB ani dalsi NEJSOU povinne. Pro nikoho. Jsou zcela dobrovolne.
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od Václav Sedlář »

bohužel, jsou povinné když potřebuji naprogramovat přihlašování na náš web pomocí FB... Stačilo by kdyby FB měl nějaký testovací demo účet...
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od S.h.I.t. »

Neni to povinne. Nepotrebujete, chcete. Pokud Vam FB a jeho pravidla vadi, nechapu jeho pouziti jako prihlaseni :roll:
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: FB chce zaslat doklad totožnosti...

Příspěvek od Václav Sedlář »

to chce zaměstnavatel, ne přímo já.. ale už jsem dost off topic...
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“