UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Příspěvek od kotas »

Aktuálně řešíme přestěhování a nové bydlení v Havířově, které náš čeká během 3-4 týdnů. Dosavadní šmejd O2 jsem na staré adrese již zrušil, tam si ho tahat nechci, protože teď máme VDSL 80Mb a tam je ADSL shit 16Mb :mrgreen:

Ale o co mi jde.. Jaké je menší zlo, pro poskytovatele internetu? UPC v domě natahané je, s PODA také není problém, nic jiného tam není, já se přikláním k PODA. Jaké jsou Vaše zkušenosti právě s PODA? UPC co jsem vždy nastavoval bylo dosti problémové, ale naposledy jsem s nimi něco řešil někdy dva roky zpět :oops:
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Příspěvek od spajdr »

Ono to vyjde vicemene nastejno. UPC ma vetsi vyber programu, PODA ma spousty srackovych kanalu v polstine a jinych hatmatilkach. Rychlost uploadu je lepsi u PODA, UPC ma zase moznost mit nejrychlejsi internet 400Mbit, oproti 300Mbit u PODA.
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Příspěvek od tmaven »

Hele v Havirove(Podlesi) je na top UPC dobre, pac kazdy vyuziva podu :D
Jinak poda ma lepsi ceny i vetsi uplink.
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Příspěvek od kotas »

Nebavme se o TV, nechci, nemáme s rodinou už šest let a žijem, jen ohledně internetu.. :-) Takže nechám tedy PODA, pokud se zde neobjeví někdo s jiným názorem.

Jedná se o Havířov-Město (Kapitána Nálepky 744/1), jinak v domě vím že je UPC, už jen podle krabičky s plombama co tam byla polepena jen UPC :D
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: UPC nebo PODA? Nic jiného tam není zavedeno, dotaz

Příspěvek od kotas »

Zítra budu řešit připojení k netu a zvolím tedy PODA. Díky za info, zbytek jsem si dohledal, lépe mi vyšla PODA při srovnání s UPC..
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“