Nefunguje vam RSS

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
vmlich
Nováček
Nováček
Registrován: 16. úno 2009

Nefunguje vam RSS

Příspěvek od vmlich »

Uz asi tyden ni nezobrazuje vase rss - pry nelze nacist a po kliknuti na http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... &feed_id=3 je plna obrazovka sena o nejakych chybach php
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje vam RSS

Příspěvek od junglist »

Ahoj. Použiju tohle téma. Mám na stránce seznam.cz nastavený box s RSS PCTuningu. Pár let to fungovalo normálně, ale teď tam vidim jako poslední novinku "Huawei v Evropě otevřel inovační centrum HPC Global Center of Excellence" z 27.6.2017.
Nevíte, kde může být chyba?
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Nefunguje vam RSS

Příspěvek od Leon_ »

Nebude chyba na sezname? Na thunderbirde mi RSS PCtuningu ide.
.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje vam RSS

Příspěvek od junglist »

Netušim jak poznat kde je chyba. Zkoušel jsem to tam znovu přidávat, ale vždy to vypadá stejně. Jen pokud nastavím zvlášť novinky a zvlášť články, tak ty jsou aktuální.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje vam RSS

Příspěvek od junglist »

Tak jsem se konečně dokopal k tomu, napsat na online podporu Seznamu.

16:27Oni: Dobrý den, jak Vám mohu pomoci?
16:28Já: Dobrý den. Již delší dobu se mi neaktualizuje "boxík" s RSS http://pctuning.tyden.cz/feed/rss . Mohu se zeptat kde je chyba?
16:29Já: Když přidávám boxík znovu, píše to, že chyba je na straně Seznamu, ale trvá to již skoro měsíc.
16:31Oni: Rozumím Vám. Prověřuji, chvíli strpení, prosím.
16:37Oni: Nyní jsem odzkoušela si RSS také přidat, ovšem již samotný odkaz se velmi pomalu načítá.
16:38Oni: Zde to vypadá na chybu na straně přímo pctunning, jelikož rss se velmi pomalu načítá, tak dojde k vyprčení času, dokdy se aktualizace načtou.
16:39Oni: Bohužel z naší strany není možné rss upravit. Doporučím obrátit se na technickou podporu pctunning, zda z jejich strany tedy cca před měsícem, neproběhla nějaká aktualizace, který by přímo rss ovliňovala.
16:39Já: ok, zkusím se obrátit na pctunning
16:39Já: děkuji
16:39Oni: Rádo se stalo, přeji Vám hezký den.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje vam RSS

Příspěvek od junglist »

Dnes už to funguje. Asi to tady i někdo čte :)
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“