Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 •  Správná adresa fóra je pctforum.tyden.cz, již od dubna roku 2008.

Právě je so 1. listopad 2014, 6:51

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 8 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: EASEUS Partition Master
PříspěvekZaslal v: so 30. červenec 2011, 10:57 
Začátečník
Začátečník

Dobrý den,

chtěl bych použít tento prográmek na zvětšení systémového disku C:. Jeden disk mám rozdělený na dvě jednotky, C: a D:. Bohužel jsem při instalaci W7 nechal na disku C:, který je systémový málo místa a chtěl bych ho zvětšit. Bohužel při ubrání místa na disku D: stejně nejde přidat místo na C: Nemáte někdo nějaký návod? Prosím, relativně podrobný kdy na co kliknout. Napadlo mě i disky spojit a zase rozdělit v rozumnějším poměru, ale nevím jak.

Díky za čas a rady :)

Předmět: Re: EASEUS Partition Master
PříspěvekZaslal v: so 30. červenec 2011, 12:56 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

A kde z Dcka si misto ubiral? Jestli z konce, tak se nediv ze to neslo. Bud odeber z konce, Dcko presun o kus dal a pak pridej na Ccku, nebo odebirej misto ze zacatku Dcka.

PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530

PříspěvekZaslal v: ne 31. červenec 2011, 8:54 
Začátečník
Začátečník

Problém vyřešilo opravdu odebrat místo ze začátku D:

Díky moc :)

PříspěvekZaslal v: čt 11. červenec 2013, 14:07 
Nováček
Nováček

Zdravím a pozdravuji,
omlouvám se, že takhle ruším s banální otázkou, ale nemáte náhodou zkušenost s programem Easus Partition Manager?
Kolega potřebuje rozšířit systémový disk C. Má klasicky rozdělený primírní pevný disk na dva systémové - C a D.
Překvapivě nám nejde zmenšit disk D.
Říkal sem si, jestli to není náhodou tím, že se disk používá...

PříspěvekZaslal v: čt 11. červenec 2013, 15:28 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

feer: Nevím proč jsi oslovil zrovna mě, ale budiž. S tímto programem nemám žádné zkušenosti, ale obecně platí co psal výše už LiveBomb. Oddíl D musíš zmenšit ze začátku (tj. "zleva"), jinak se ti nemá "Cčko" kam napasovat. Toto jde dělat bez problémů například v Partitionu Magic...

PříspěvekZaslal v: čt 11. červenec 2013, 15:44 
Nováček
Nováček

Díky.
Primárně sem psal moderátorům.)

PříspěvekZaslal v: čt 11. červenec 2013, 15:53 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Zde primarne piseme na forum, kdyz ma vice lidi podobny problem tak tu alespon najde reseni nez kdyz se to vyresi pomoci SZ :-)

Intel i5 2500K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z,AMD Sapphire 7950 OC, 8GB RAM Kingston, SSD Intel 320 120GB, Samsung F3 3x1TB, WD GREEN 2x1TB,Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech MX518,Logitech Z-2300, Logitech F710, Logitech G11, Icemat 2nd ed, Lian-Li BZ-H06

PříspěvekZaslal v: pá 12. červenec 2013, 10:54 
Nováček
Nováček

Zaznamenáno.
Každopádně mám pokračující problém. Disk jsem nakonec rozdělil ve správě v samotnejch woknech. Ale neově vytvořenej prostor nejde připojit k systémovýmu Céčku. V Easus mi to nedá možnost zaškrtnout C při spojování disků.
Ufff, řešení draci?

Odpovědět na téma  [ 8 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 0 anonymních