Silent Hunter III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Asterix
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 01. led 2005

Silent Hunter III

Příspěvek od Asterix »

Tak jsem to ted zkousel a muzu vam rict, ze je to naprosta BOMBA :D
Tohle se Ubisoftu fakt povedlo,takovy zanr na PC chybel. Grafika je na velice vysoke urovni, zvuky taktez. Akorat je to drobek narocnejsi na pamet, 512 je fakt minimum :o
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

no, žánr tady nechyběl, mám doma dvojku...takže jen další pokračování
jsem zvedav co a jak vylepsili, uz se tesim :)

obrazky vypadaji zatim velmi dobre

http://www.silenthunteriii.com/uk/home.php
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

Už to mam nainstalovaný a to čekání se vyplatilo fakt super. :D
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Bomba
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvek od Bomba »

Je to paráda :D Na tuhle hru jsem se dlouho těšil a rozhodně mě nezklamala.... dávám 10 z 10 :)
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

Jo, jako lon byl Far Cry, Doom3 a Half2 tak letošek pěkně začíná Silentem :D
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

doufám, že bude kompatibilní moje papírová šablona stanovišť na F1-F12, kterou mám z před 3 roků :lol:
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Tahle vec nevypada hezky .... ta vypada bajecne. Koukal jsem na screeny a na videa a opravdu jsem uslintaval. Navic mi prijde i to rozhrani celkem jednoduche, i kdyz se to clovek bude muset naucit.

A vsem nadsencum doporucuji stahnout tyhle nadherna ingame videa, ktera jsou zaroven i tutorialem ruznych cinnosti. Opravdu stoji za to:

ftp://ftp.ubi.com/emea/sh3/videos/SH3_E3DemoClip1.zip
http://media.ubi.com/emea/sh3/videos/SH ... eather.wmv

Tutorial:
http://media.ubi.com/emea/sh3/videos/tu ... gation.wmv
http://media.ubi.com/emea/sh3/videos/tu ... lakgun.wmv
http://media.ubi.com/emea/sh3/videos/tu ... eckgun.wmv
http://media.ubi.com/emea/sh3/videos/tu ... orpedo.wmv

a budou pribyvat dalsi. uz abych to mel doma ;-).
---
Mischel
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Stredne slovensko
Kontaktovat uživatele:

Silent Hunter 3 - the best

Příspěvek od Mischel »

Nááááááááááááááááááádhera, fakt bravurny simulator, len ma po vcerajsku akosy boli hlava a prichadza celkova unava, holt asi som to s jazdou po Atlantiku casovo prehnal.
mam otazocku, vlastne dve, nie tri:

1.- preco torpedo vystrelene na malu vzdialenost po naraze na lod nexploduje, len sa odrazí (len pri malej vzdialenosti)

2.- neviem ukoncit prvu kampan kde je nutne opustit nemecky pristav za hlaasiteho sprievodu miestneho obyvatelstva v meste zacinajucom na pismeno W, potom 24 hodin hliadkovat v stanovenom sektore a nakoniec sa vratit, vseko som dokoncil, som v pristave a nie a nie prist na to co urobit, aby nasledoval level 2 (sigle kampan)

3.- nemate niekto cesky manual, je to o drzku vsade eng.

Vdaka vsetkym morskym vlkom.
Bomba
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvek od Bomba »

ad.1) Asi proto, že má malou rychlost :? :? taky se mi to několikrát stalo a je to podle mne tím.
ad.2) To jsem ještě taky nezajel (pustím se do toho o víkendu), ale uz jsem zkusil všechny single misson :)
ad.3) Nemám, je ještě brzy...možná časem...

Je to opravdu SUPR simulátor s výbornou grafikou a celkem jednoduchým ovládáním...jinak včera jsem naháněl amíky do 1:30 ráno!! (stával jsem v 6:20 :oops: ) je to prostě paráda...jen mi vždycky chybí torpéda :lol: ... když mi dojdou tak se vynořím přímo u nějaké nepřátelské lodě (samozřejmě to nesmí být torpédoborec :lol: ) :wink: a druhá po mne začne střílet, ale trefí (většinou) svou loď :) ...když se trefí do mě tak to většinou spravím :)...a někdy taky padám a padám.... :(
Každému doporučuji :P
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

zatim to vypadá hezky, ale budu se muset naučit ovládání, z papíru si udělam už třetí šablonku :oops: , protože to zase upravili....
grafika je ok, ale hlavne jsem zvedavy na atmosféru v boji

tak uvidíme :twisted: zatím ale velmi dobrý dojem
Bomba
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvek od Bomba »

Atmosféra v boji je taky supr...hlavně ten sonar nebo co to je !! a úplně nejlepší jsou hlubinné miny!! hlavně jak máte pořádně nahlas bedny a ještě lépe: subwoofer :twisted: je to prostě bomba. Ovládání je jednoduché :wink: za 3 hoďky už to budeš mít v ruce!

Upozorňuji ale všechny majitele méně než 1GB RAM ať si s touto hrou objednají další 512MB (momentálně velice levné!)!....během hry: využití paměti: 1100MB!!! z toho 300MB system..
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

jj, tu ramku potvrzuju, v práci na 256 MB mi to spadlo do win, nedostatek paměti, ale ty win jsou zapráskaný a starý 2 roky :oops:

jinak, nebyl by to Slezman, kdyby nehledal bugy. Lidi přepněte si to do němčiny, doufam že neposloucháte tu debilni něm-anglinu...
ale k věci, slezman vidí loď a dává rozkaz k potopení na periskopovou hloubku, jde ale ještě na můstek a sleduje důstojníky, jak se zachovají.
Samozřejmě, že nezačali lézt dolů, jak to Slezman chtěl, zůstali s kapitánem a koupali jsme se společně:

toho frapsu si nevšimejte, měl jsem zaply 4xAA a když se to začalo potápět, tak mi to ze 60 FPS slezlo až sem, asi taky nejakej suxxx

Obrázek

takže tohle chlapci nezmákli
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

torpédo se po vystřelení muselo aktivovat pokud to vystřelíš na velmi malou vzdálenost nebouchlo ani ve skutečnosti, potom v závislosti na roku z počátku války měli němci velké problémy s torpédy (nevybuchovali, a při větším úhlu taky nebouchali jak sme to pochopil hra to napodobuje proto záleží do jakého období je kampaň vložena)
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

ten výkon Vás chlapy lituju až to někde uvidíte na slušné sestavě viz moje v rámečku budete si rvát vlasy jak jste si kazily požitek (hraju 1280*1024)
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

B@RT píše:torpédo se po vystřelení muselo aktivovat pokud to vystřelíš na velmi malou vzdálenost nebouchlo ani ve skutečnosti, potom v závislosti na roku z počátku války měli němci velké problémy s torpédy (nevybuchovali, a při větším úhlu taky nebouchali jak sme to pochopil hra to napodobuje proto záleží do jakého období je kampaň vložena)
jj, problem s torpedy je vseobecne znam, ovsem at už jsi kdykoli během války, střílet torpédo pod 400 metrů je dost loterie.
600 je tutovka a úhel se dá parádně odhadnout
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

přesně ta hra je do simulátoru proto takový blbyny nejdou dělat
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

td jsem se v externim pohledu našteloval před loď a nechal ji kolem sebe projet, to je super pohled, krása. nejlepší bude ovšem pařba přes noc, kdy při odpočinku to necham jet na čas 1x a budu poslouchat moře nebo elektromotory 8)
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

já sem si musel znovu pustit Das Boot od W. Petersona asi znáš jak jednou řez Giblartar a pořád řve německy rychleji, rychlej, dej do toho všechno strojní!!!
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

jj, asi budu muset najit lepsi DVDpujčovnu, chci to mit taky doma
bylo by to idealni k motivaci
tak si namažem boky vazelinou a jdem na to
B@RT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B@RT »

investl sem do dvouvrstváku 8,5GB a mam to bez komprimace, nová verze má 5,1 zvuk a je o 20minut delší :D (česky, německy, anglicky) Strašidlo Johan :D
Sbírka grafických karet:
3Dfx B@RT Collection

Sbírka PC:
Intel B@RT Collection
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“