Serious Sam

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Docture
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Serious Sam

Příspěvek od Docture »

Ahoj nevite nekdo jak skolit tu priseru na konci, kdyz dodelava tak nasaje energii a je to v ...


Diky za poznatky...


:oops:
cano
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. čer 2003

Příspěvek od cano »

Musis preskocit cez tie 4 kruhy co su po bokoch a potom spustis naku picovinu, ktora ho demaguje a prisera moze ist ###CENSORED###.
Athlon XP 1600+@2200+, 512MB DDRAM, 120GB HDD, ATI Radeon 9500
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Mám problém ... hraju Serious Sam The Second Encounter ... v levelu Ziccurat (tak nějak, je to první level v druhém prostředí) jsem došel k jámě na jejímž dně jsou bodáky. Pokračovat by se mělo pravděpodobně nahoru, jsou tam různý plošinky a jedna je pohyblivá, jezdí nahoru a dolu. Jenže všechny plošinky jsou moc daleko, takže na ně nedoskočím a spadnu dolu. Neví někdo jak na to ?

EDIT : Tak problém vyřešen ... holt ještě nemám takovej skill, no :oops:
Goldnoob team proud member!
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Serious Sam

Příspěvek od Thellwin »

Tak další problém. Hraju Serious Sam: The First Encounter a zaboha nemůžu dát tu aréně těsně u konce. Uprostřed se objevuje zelenej bágl, ale nikde nejsou žádný brnění a ty bejky já prostě nemůžu dát, je jich moc, sou rychlý a dost vydrží. Kdyby se tam objevovalo brnění, tak by to snad šlo, ale takhle mě prostě umlátí, nedá se jim utéct ani je likvidovat dost rychle. Dal jsem jenom první várku a druhá nejde a nejde ...

Nějakj tip ?
Goldnoob team proud member!
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od Dzin »

To je let co jsem to hrál, ale myslim že se tam neco objevovalo na chvilku jestli ta bomba ( atomovka ) nebo neco, koukej kolem sebe. :-)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Serious Sam

Příspěvek od Thellwin »

Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem stál uprostřed a protože jsem vysledoval, že ti bejci vždycky vybíhaj najednou jenom z jednoho směru a míří rovnou ke mě, tak jsem je likvidoval tím kanónem. Klasicky na férovku bych řekl, že to je nemožné. Popravdě mě to u tý hry překvapilo, že tam byl takovejhle špek :)

Jinak jsem to dohrál a kdysi u Second Encountera jsem se bavil krapet víc, ale špatný to nebylo.
Goldnoob team proud member!
^Paja^
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: Galaxie Pegasus
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od ^Paja^ »

co se tyka te posledni areny uz si to presne napamatuju ale kdyz sem to hral tak mi kamarad poradil ze tam je jedno misto na ktere se da dostat kam na tebe ty nepratele nemuzou a ty je muzes strilet s odstupem ale je pravda ze na tezkou obtiznost to normalnim zpusobem zahrat asi opravdu nejde :D
Intel 5820K@4.6Ghz | Asus X99-A | MSI GTX 1080Ti Gaming X | 32GB DDR4 Corsair 2400Mhz | Creative Soublaster Z | SSD Samsung 850PRO 1TB |NZXT H440 + 875W Thermaltake toughpower XT | Logitech G400s@Icemat 2nd edition blue | 23" 120Hz Dell Alienware OptX + 23" IPS Dell P2314H| Windows 10 Pro 64-bit
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Serious Sam

Příspěvek od Thellwin »

To by mě zajímalo kde to tam je, když tam není nic, na co by se jen vzdáleně dalo nějak vyskočit. Maximálně nějaká průchozí stěna, což je chybou hry.
Goldnoob team proud member!
^Paja^
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: Galaxie Pegasus
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od ^Paja^ »

nene ono to bylo neak ze ses tam dostal s pomoci toho ze te odhodil prave ten bejk kdyz na tebe nabiha
Intel 5820K@4.6Ghz | Asus X99-A | MSI GTX 1080Ti Gaming X | 32GB DDR4 Corsair 2400Mhz | Creative Soublaster Z | SSD Samsung 850PRO 1TB |NZXT H440 + 875W Thermaltake toughpower XT | Logitech G400s@Icemat 2nd edition blue | 23" 120Hz Dell Alienware OptX + 23" IPS Dell P2314H| Windows 10 Pro 64-bit
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Serious Sam

Příspěvek od Thellwin »

Tak to jo, v zoufalství jsem četl i návod ( :oops: ) a tam psali, že je možné, že ten býk odhodí hráče i přes tu zeď :)
Goldnoob team proud member!
^Paja^
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: Galaxie Pegasus
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od ^Paja^ »

jj to bude ono a prave on to mel neak zmaknuty ze si stoupnul na misto nekam ke zdi a prave jak ho ten bejk nabral tak ho to hodilo na takovou rimsu a uz to jen kosil :D
Intel 5820K@4.6Ghz | Asus X99-A | MSI GTX 1080Ti Gaming X | 32GB DDR4 Corsair 2400Mhz | Creative Soublaster Z | SSD Samsung 850PRO 1TB |NZXT H440 + 875W Thermaltake toughpower XT | Logitech G400s@Icemat 2nd edition blue | 23" 120Hz Dell Alienware OptX + 23" IPS Dell P2314H| Windows 10 Pro 64-bit
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: Serious Sam

Příspěvek od Logue »

To ste mohli radsej dat Serious Sam HD: The first encounter a pockat si na Second encounter HD, ktory vyde zaciatkom 2010. Je tam lepsia grafka :idea:
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od Dzin »

Ano fakt mazec, me se Serious Sam libil dycky :-) Proste klasická vymejvačka mozků :D
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
^Paja^
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: Galaxie Pegasus
Kontaktovat uživatele:

Re: Serious Sam

Příspěvek od ^Paja^ »

nejlepsi je si dat kampan na nejtezsi a hrat to treba s kamosema po netu jako coop :)
Intel 5820K@4.6Ghz | Asus X99-A | MSI GTX 1080Ti Gaming X | 32GB DDR4 Corsair 2400Mhz | Creative Soublaster Z | SSD Samsung 850PRO 1TB |NZXT H440 + 875W Thermaltake toughpower XT | Logitech G400s@Icemat 2nd edition blue | 23" 120Hz Dell Alienware OptX + 23" IPS Dell P2314H| Windows 10 Pro 64-bit
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Re: Serious Sam

Příspěvek od hypnotic666 »

Dzin píše:Ano fakt mazec, me se Serious Sam libil dycky :-) Proste klasická vymejvačka mozků :D
jj taky nás to kdysi neskutečně bavilo :)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
Zell
Nováček
Nováček
Registrován: 04. led 2010

Re: Serious Sam

Příspěvek od Zell »

čus, já mám problém v 1. díle s tou poslední příšerou (jako v prvnim příspěvku...)... proskočim těma kruhama a toho mutanta zasáhne nějakej blesk, kterej mu ubírá energii...jenže po chvíli ten blesk zmizí a on svoji energii znova nabere.....co s tim? ;)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“