Assassin's Creed

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Assassin's Creed

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Assassin's Creed

Role zabijáka (Assassina), který dostává různé úkoly po vzoru Hitmana. Prováděd lze různé triky (skákání po zdech adt...) ve stylu Prince z Persie. Hraní není omezeno jako v případě Hitmana, ale funguje jako v Oblivionu - nejsou určené mise (start mise, konec mise a další loading nové mise...), ale běháte po městech (celkem 3 - Jeruzalém další blíze nespecifikované) a můžete se stát členem určitých frakcí a od nich dostáváte ukoly.

Uniknutí nepřátelům se děje pomocí "splynutí s davem", ale prý to bude těžší, protože lidé budou na vaše činy reagovat a podle toho Vás mohou stráže najít (skočení ze střechy - lidé udělají okolo Vás kruh). Dále pokud pro někoho něco uděláte, on Vám to může později vrátit - platí jak v dobrém tak ve zlém.

Vyjde - Jaro 2007 (PS3 a Xbox 360), Podzim (PC)
Platformy - Potvrzeno PS3, PC a Xbox 360
Screenshoty - Games Tiscali
Videa - Ukázka možností, Ukázka úkolu (E3), Ukázka úkolu (E3) HD Rozlišení
Více informací - Ohlášení Assassin´s Creed, Potvrzení a upřesnění Assassin´s Creed, Oficiální stránky, Preview - Bonusweb
Distributor - UbiSoft

Obrázek


//Thellwin - upraven název
Naposledy upravil(a) Gorr GrimWolf dne pát 1. zář 2006, 19:14, celkem upraveno 3 x.
?
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Byly vypuštěny nové screenshoty - můžete je nalézt na webu Tiscali Games.

Obrázek
?
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

proboha to vypadá nádherně!jakto že jsem se o něčem takovém ještě nedozvěděl?? :shock:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Docela by mě zajímalo jestli jsou to záběry opravdu ze hry a nebo vytípaný z nějakýho vyrenderovanýho filmečku :)

Jinak tenhle thread je tady dost brzo, na to, že to má vyjít na PC až příští rok na podzim ...
Goldnoob team proud member!
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Thellwin píše:Docela by mě zajímalo jestli jsou to záběry opravdu ze hry a nebo vytípaný z nějakýho vyrenderovanýho filmečku :)

Jinak tenhle thread je tady dost brzo, na to, že to má vyjít na PC až příští rok na podzim ...
Opravdu nevím... Snad jsem to i někde četl, ale opravdu si nevzpomenu :)

Ano souhlas, je to tu brzo, ale mě ta hra učarovala a tak jsem o ní chtěl dát vědět :oops:
?
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swat »

Je to od Eidosu,snad něco jako volné pokračování Thiefa......?
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Swat píše:Je to od Eidosu,snad něco jako volné pokračování Thiefa......?
Ne, je to od UBISoftu, takže lze očekávat spíše něco ve stylu Prince of Persia. Trailer na DVD Levelu mě ale celkem zaujal /byl to ale jen renderovaný filmeček/.
show must go on..
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

shadow píše:
Swat píše:Je to od Eidosu,snad něco jako volné pokračování Thiefa......?
Ne, je to od UBISoftu, takže lze očekávat spíše něco ve stylu Prince of Persia. Trailer na DVD Levelu mě ale celkem zaujal /byl to ale jen renderovaný filmeček/.
Mě ten trailer na tu hru taky zaujal. /Ale nejspíš to bude jen další renderovaná hra/.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Swat »

Pardon,nějak jsem měl zafixovanej ten Eidos.Ten trailer je bomba,ale pár zklamání v podobě nakašírovanýho traileru a samotný hry tu už bylo,takže uvidíme.....
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
sheeen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. dub 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sheeen »

Vidím to na podzim 2007 a DX 10...a taky na novej komp..ale jinak velmi pěkné :-D Doufám že t bude i dobře hratelný..když vidím jaká je to skákačka..
MSI GE60 Intel Core i7-3610QM, 8GB RAM (DDR3), 15.6" FullHD, NVIDIA GeForce GTX 660M (2GB DDR5), 750GB HDD (7200RPM), SSD 60GB, BluRay
AMD XP 2500@3200+Arctic Cooling Copper Silent 2 M,GPU:Leadtek7600GT TDH256MB@620/1620Mhz RAM:2048MB-2xKingmax DUAL@445MHz 8-3-3-2,5,MB:MSI K7N2 LSR(nForce2Ultra),HDD1:Segate160GBSATA150,HDD2:Seagate250GBSATA300,FDD:Sony MPF 920Z 3,5",DVD-RW:MSI DR16-A2,DVD-ROMLG52xWi-Fi LAN:Edimax EW-7126PCI,Case:Evercase ACE4252 ATX,PSU Fortron Blue Storm 400W(PFC)+3 x 8cm cooler Mon:AOC 7A+,Windows 7 Proffesional, SECURED BY:MSE
MSI GX600px-014cz C2DT7500@2,4GHz, 4GB RAM, nVIDIA 8600M-GT, HDD WD250GB
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

jinak screeny jsou vesmes z E3 verze hry pro PS3 :wink: .. tam to vyjde drive, a pak udajne na PC (s kterym se jeste donedavna nepocitalo)
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

to video je dost brutalni,na todle se fakt tesim!
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

mr_sheen píše:to video je dost brutalni,na todle se fakt tesim!
dit nebylo snad jeste oficialne ohlaseno na PC ne? :?
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

palda píše:
mr_sheen píše:to video je dost brutalni,na todle se fakt tesim!
dit nebylo snad jeste oficialne ohlaseno na PC ne? :?
no ne ,zatim jen na konzole ,ale mam par znamych co jsou konzolisti
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

mr_sheen píše:
palda píše: dit nebylo snad jeste oficialne ohlaseno na PC ne? :?
no ne ,zatim jen na konzole ,ale mam par znamych co jsou konzolisti
tak to ja taky, ale PS3 uz neplanuju :-/ moc penez... (i kdzy za podobny PC bych dal vic...) .. ale to je tak trosku OT.. jinak to video nebyl render :-D
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

palda píše:
mr_sheen píše:to video je dost brutalni,na todle se fakt tesim!
dit nebylo snad jeste oficialne ohlaseno na PC ne? :?
Myslím, že snad nebylo, ale pochybuji, že by si UbiSoft nechal uplavat spoustu peněz z PC verze :)
?
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Gorr GrimWolf píše:Myslím, že snad nebylo, ale pochybuji, že by si UbiSoft nechal uplavat spoustu peněz z PC verze :)
Jak je vidět, tak máš pravdu - http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=114359 :)
Goldnoob team proud member!
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

PC verze Assassins Creed potvrzena. Podle mě to byla jenom otázka času...

EDIT - Preview na Bonuswebu, trochu jsem ho propásl...
?
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Vypuštěny nové screenshoty.
?
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

Trochu bych upravil svůj názor, sice to všechno vypadá skvěle, ale s těch screenů je ta hra hrozně studenobarevná.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“