NHL 07

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

volkovski
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2004
Bydliště: Bratislava

NHL 07

Příspěvek od volkovski »

hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

Mno já jsem sice velkým fanouškem série nhl (hrál jsem prakticky všechny kromě 94,95.. ty se ke mě nějak nedostaly), takže k tomu mám co říct. Bohužel poslední 2 díly jsou už jen tahání peněz (něco jako u nfs) a právě 07 jde ještě hlouběji, protože jde vidět, že jim vůbec nejde o lidi, ale o prachy, poněvadž na konzolovém trhu je drtí série nhl 2kx, takže hurá pro prachy z konzolí a na pc kašlem... Nevím jak hodně to sledujete, ale ty obrázky nového, konečně vytouženého enginu z xboxu 360 zůstanou jen na xboxu ;) Na pc zůstává engine starý, podle toho co píší na cznhl.com. A kdo už viděl pc videa, tak pokud nechytl infarkt, hru si rozhodně nekoupí, protože videa jsou úplně stejné jako z nhl06 akorát je na konci napsáno 07, takže žádná změna oproti 06.
Stručně, tímhle mě EA naštvali jak jen mohli, hru si rozhodně nekoupím a vůbec mě nezajímá, že to bude česky komentované atd ;) To si raději počkám na 08, kde už snad bude novej engine.
Takže tak :)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
hlupak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: St.Albans United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlupak »

http://games.tiscali.cz/news/
Udajne nova fyzika puku+ nove ovladani.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Když to ted zhodnotim po roce, tak ta 06 zas nebyla uplne tak hrozna .. akorat to mnozsví golu. Na nejvyšší obtížnost a stejne jich tam za zapas 10 nasypu...

Když vymakaj obranu, mirne poštelujou grafiku (to by sice chtelo totalní zmenu, NHL je za ostatníma hrama tak o 4 roky pozadu), tak snad ta 07 bude k světu.

CZ komentar ani nechci, doufam, ze se to bude dat sehnat i v originale. U ty ENG z toho človek tu strojovinu tak necítí ...
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Tommi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2003
Bydliště: LONDON, UK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommi »

NHL preslo na velmi arkadovy styl, kedysi som to hraval no niekde od serie 2004 sa z toho stala uz len komercna sracka pre masy
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Sentenced píše:Když to ted zhodnotim po roce, tak ta 06 zas nebyla uplne tak hrozna .. akorat to mnozsví golu. Na nejvyšší obtížnost a stejne jich tam za zapas 10 nasypu...
Hm, já ti teda nevim, ale odehrál sem na zkoušku 2 zápasy a konec, tohle už bylo moc, taková slátanina. Od NHL98 sem nevynechal jedinej díl, ale tady sem prostě neviděl žádnej důvod si to koupit.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Chybí tu proste pořádná konkurence .. neco jako PES pro serii FIFA, lidi co maj radi fotbal na PC chrochtaj blahem, budiž jim přáno ...

Když nic jinyho neni, tak človek musí vzít za vděk aspon tyhle "slatanině".

EA nas masirujou pořad stejnyma kecama, lepší fyzika puku, neprustrelní golmani, bla bla bla, no uvidíme..
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Othrondir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. srp 2005
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Othrondir »

Tommi píše:NHL preslo na velmi arkadovy styl, kedysi som to hraval no niekde od serie 2004 sa z toho stala uz len komercna sracka pre masy
presne tak.. ja som hral 2k, 2001, 2002 a 2003 to boli este dobre hry. najlepsia bola podla mna 01 a 02. potom mi tie hry od 2004 pripadali strasne pomale a divne...
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

Sentenced píše:Chybí tu proste pořádná konkurence .. neco jako PES pro serii FIFA, lidi co maj radi fotbal na PC chrochtaj blahem, budiž jim přáno ...

Když nic jinyho neni, tak človek musí vzít za vděk aspon tyhle "slatanině".

EA nas masirujou pořad stejnyma kecama, lepší fyzika puku, neprustrelní golmani, bla bla bla, no uvidíme..
Škoda no, jediný co pamatuju, taj byl nějakej výtvor od Foxe, tušim ale rok 2000 nebo 2001. Bylo to dost špatný, ale pár kladů by se našlo, škoda že nepokračovali, časem z toho mohla bejt fajn gameska...
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Tak nam to NHL 07 vyslo a je to spatne.
podle vetsiny recenzi nejhorsi ze vsech dilu...
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Podle většiny recenzí je to NHL 06 přebalená do jiný krabice a s aktuálními soupiskami. Mírné plus bych viděl akorát v tom, že je konečně oficiálně zahrnuta i Outů extraliga.

Ale já hraju na PC hlavně fotbal, hokej jenom okrajově a to si vždycky ještě vystačím s demem :)
Goldnoob team proud member!
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

chtěl bych se jen zeptat lidí co už NHL07 hrálo:

- padá stále tolik gólů jako v NHL06?
- chytají už konečně brankáři normálně?
- jak je to s AI?

Je mi jasné, že je to převlečené NHL06, ale jde mi jen o to, zda už je odstraněno to, co bylo v tomto dílu asi nejhorší :wink:
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

bigbalu píše:chtěl bych se jen zeptat lidí co už NHL07 hrálo:

- padá stále tolik gólů jako v NHL06?
- chytají už konečně brankáři normálně?
- jak je to s AI?

Je mi jasné, že je to převlečené NHL06, ale jde mi jen o to, zda už je odstraněno to, co bylo v tomto dílu asi nejhorší :wink:
Mno já jsem to hrál jen chvilku, takže jsem toho moc nevypozoroval. Ale jelikož 06 jsem hrál fakt moc, tak :

-Góly padaj takový jako v 06. Prostě pokud se comp rozhodne, že dá gól, tak dá gól... Největší haluze jsou ty, jak bravurně trefuje odražený puk ze vzduchu.
-tím pádem brankáři nechytaj normálně
-AI je stejná, chová se stejně, ale byl vidět rozdíl v obraně, kde napadal už trošku více aktivněji...

Ale jinak je to úplně to stejné a nechci tady někoho nabádat, ale já bych si to nekoupil. Kámoš toho taky lituje, ale jelikož je blázen do extraligy, tak si to hold musel pořídit... :)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Tak jsem zjistil, že EA stále pokračují v destrukci hráčů, kteří jsou zvyklí hrát na klávesnici. V posledních letech bylo definování kláves značně okleštěné a jediná záchrana spočívala v použití KeyRedefineru (bůh to tvůrci oplať). Ovšem s příchodem NHL 2007 už tomu dali EA skutečně ten poslední hřebíček do rakve, když kombinovanou klávesu pro přihrávku/změnu hráče rozdělili na dvě samostatné, přitom ten původní způsob platil už v první NHL 1993. :(

Musím uznat, že tohle mě fakt dostalo a s chutí bych někomu nafackoval. Jestli se to v dalších letech nezmění (o čemž silně pochybuji), tak pro mě hokej na počítači asi skončil, respektive, dokud bude podpora ze strany hw, tak mi asi nezbyde nic jinýho, než hrát NHL 2006. :sad:
Bathory
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

kup si gamepad uz i v predchozich rocnicich se mi na nem hralo lip a 2007 je na tom s klavesnici dost blede takze......
Garnet000
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006
Bydliště: Hradec Králové; Prešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Garnet000 »

Bathory píše:... tak pro mě hokej na počítači asi skončil, ...
Tak si skus freewareku AIR HOCKEY :-D
Lamac píše:kup si gamepad uz i v predchozich rocnicich se mi na nem hralo lip a 2007 je na tom s klavesnici dost blede takze......
Co takze....., to ked si EA myslí že donutí hračov kupit si game pad tak at si vyse*ou oko :evil: , to radšej ostanem u 06 (aj tak sa mi zdala najlepsia) alebo pozvem bathoryho na air hockey :wink:
CPU:E6600@2.8GHz (8x350)1,184V@Thermalright SI-128@SCYTHE_1200rpm MB:GA-P965-DQ6 F9 RAM:2x1GB Corsair DOMINATOR DDR800 CL4; 2x1GB A-DATA Vitesta EE DDR800 CL4 GPU:BFG 8800GTX HDD:2xWD RAPTOR 74GB ; Seagate 7200.10 250GB ; WD SE16 750GB Power:Enermax Infinity 720W Case:ApplusCase X-Blade DVD:Samsung SH-183A Mouse:MX518 Gaming Grade LCD:SAMSUNG SM 940BF FAN: IN: 2x12cm SCYTHE 800rpm OUT: 1x12cm AC Arctic Fan 12L Audio:SB X-FI Extreme Music
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

to jo no, taky mas pravdu.... ale gamepad se ti hodi i na dalsi hry..... takze me se vyplatil pokud Bathory uz moc nehraje nebo nehraje hry kde vyuzije gamepad tak se mu to treba nevyplati.... me se to vyplatilo a sem spokojen... A nhl 2006 nejlepsi neni [aspon pro me ne] pro me je nej 2005 a pak 2004
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Gamepad samozřejmě mám, ale hraje s ním mladej, páč mě s ním hokej jde prostě hůř. Hraju NHL od roku 1996, co jsem koupil první PC a to výhradně na klávesnici a ještě s rozložením kláves, jak byly postaru, čili ALT-Space atd. (ALT nejde už několik let ve hře definovat) Takhle se hrál hokej kdysi a až do minulýho ročníku jsem s tím i za pomoci keyeditoru vystačil, ale tohle je konec.
Lamac píše:A nhl 2006 nejlepsi neni [aspon pro me ne] pro me je nej 2005 a pak 2004
Já jsem hrál NHL 2000 až do příchodu NHL2004 :? , páč mě ty ročníky 01-03 vůbec neoslovily, zrovna jako 05.
Bathory
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

Bathory píše:Gamepad samozřejmě mám ......
Přesně tak... Já to taky hraju na klávesnici, i když gamepad taky mám.. Na tom vždy hraje (no spíš hrál, protože já 07 nevlastním, jsou to vyhozené prachy) kámoš. Taky jsem zvyklej na starší ovládání y,x,c,space .... Ale ta změna ovládání je fakt moc a strašně mě sralo, když jsem se bezproblémově přepínal i na braknáře, což se mi v minulých dílech vůbec nestávalo... Takže tohle je totální propadák a to ovladání je fakt pohnojený jak jen to šlo... :(
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
Lamac
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. bře 2006
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lamac »

ano ja take hraju nhl sice az od rocniku 97. a kombinace space, c, v, x povazuji za nej..... ale od rocniku 2005 kdy pribilo dost klaves navic a kdy sem to zacal hrat trosku vic = ruzne ligy a tak, tak tam ty klavesy na ktere sem nemohl dosahnout proste chybely..... a bez gampadu to pro me bylo nemozne vyuzit vsechny ovladaci prvky te hry....
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“