Colin McRae Rally 04 (demo)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Colin McRae Rally 04 (demo)

Příspěvek od Sentenced »

Tak co na to říkáte ??? To demo se mi dost líbí a vypada to že plná by mohla serii vratit slávu :) Grafika vyborna, model poškození dobrej a co je asi nejlepsi - zvuky :roll: Pri pohledu z kabiny to dela vsude kolem takovej rachot, jak kdyby človek za tim volantem fakt sedel :o (jedna z prvnich her vyuzivajicich EAX 4.0)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

dal bys sem prosim link odkud sto stahl??
Prosim :?
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

BoReC píše:dal bys sem prosim link odkud sto stahl??
Prosim :?
Codemasters tam by to melo bejt
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

tam to ted hledam a nic :x
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

http://www.codemasters.co.uk/downloads/ ... ails=12828
tak sem to nasel, ale na 56k modemu se to stahuje jenom neco pres 7 hodin :)
ale musite se nejdriv nak prihlasit
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Tady najdes par linků ...
http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=7020
doporučuju z nemeckych tiscali, tam to jede hodne solidne.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

ja uz to stahuju s tech nemeckejch ale me je jedno jak to jede ja mam modem, tak do zejtrka to budu mit stahnuty :)
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Tak jsem to vcera stahnul a nainstaloval a dneska pustil. Je to super hra. Jde mi to plynule 1024x768 a max detaily :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

ja (teda muj tata) to stahoval z games.tiscali a pri spusteni mi winRAR rek ze to je poskozenej archiv. :? tak sem se ho snazil opravit, ale marne. stalo se to nekomu taky? me uz podruhy :evil: a taky bych si to docela rad zkusil
ASUS F3T
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

ja sem to stahoval s naky nemecky stranky, a je to faktu hukot, lepsi rallyovku sem nehral, a pokud by pude plna jako demo tak je fakt dost dobry
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Vite kdy ma vyjit plna verze? Teda pokud jeste nevysla :lol: Na http://games.tiscali.cz/reviews/colin04demo/index.asp sem videl duben 2004. Mate nekdo presnejsi informace nebo datum?

Jinak ja sem to stahoval z nemeckyho serveru. Mel sem to stahli za 54 minut a 30vterin :-D A uplne v poho se mi to rozbalilo.
Naposledy upravil(a) ManchesterUnited dne sob 28. úno 2004, 13:45, celkem upraveno 4 x.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

martin_CZ píše:ja (teda muj tata) to stahoval z games.tiscali a pri spusteni mi winRAR rek ze to je poskozenej archiv. :? tak sem se ho snazil opravit, ale marne. stalo se to nekomu taky? me uz podruhy :evil: a taky bych si to docela rad zkusil
skus toto to by melo jit http://www.doupe.cz/PChry/Ar.asp?ARI=106442&CAI=2164
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

ManchesterUnited píše:Vite kdy ma vyjit plna verze? Teda pokud jeste nevysla :lol: Na http://games.tiscali.cz/ sem videl duben 2004. Mate nekdo presnejsi informace nebo datum?
ja zas nekde cet brezen :)
ale na codemaster.com je duben jaks psal, ale u nas to bude tak kveten
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

To martin_CZ: Pokud uz to nechces stahovat znovu tak si pockej az to bude v Levelu, Score nebo GameStar na DVD.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Zlo!!!
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. čer 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zlo!!! »

Tak jsem si to taky konečně stáhnul a zkusil je to fakt super hra najs grafika, auto se chová až hodně reálně což je fajn a prostě celkově velmi povedený.
AMD Barton 2500+@3200+, Abit NF7-S 2.0, 2x512MB Kingston 400MHz CL3, MSI GF FX5900SP 128MB 450/785, 60GB a 40GB Seagate + PassPort 120GB USB
Borec
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. lis 2003

Příspěvek od Borec »

Zlo!!! píše:Tak jsem si to taky konečně stáhnul a zkusil je to fakt super hra najs grafika, auto se chová až hodně reálně což je fajn a prostě celkově velmi povedený.
ale v plny se to bude chovat jeste realneji, kazdy kolo bude mit svoji osu, takze kdyz pojedes trema na betonu, a jednim sjedes do pisku tak chytnes smyk
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

tak uz se mi to povedlo stahnout chodici :) je to pekne, docela k neuvereni ze to vychazi z ty priserny CMR03. akorat kdyz uz se vyradili s EAX 4.0, tak tam taky mohli hodit pro normalni smrtelniky EAX 2.0. mimochodem nevite na cem to hraje kdyz to nejde pres EAX 4.0?
ASUS F3T
FERRO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2003
Bydliště: Dobřany (Plzeň-Jih)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FERRO »

Je to opravdu super!!!Jakej máte nejrychlejší čas na trati USA já mám 2:54 8)
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

ja nevim, ja se tedka bavim prorazenim chladice > pak to chcipne a me se strasne libi ten zvuk nastartovani a jak ten motor pomalu spadne na volnobeh :-D
ASUS F3T
FERRO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2003
Bydliště: Dobřany (Plzeň-Jih)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FERRO »

martin_CZ píše:ja nevim, ja se tedka bavim prorazenim chladice > pak to chcipne a me se strasne libi ten zvuk nastartovani a jak ten motor pomalu spadne na volnobeh :-D
Mě se líbí zouvání pláštů nebo se mi povedlo otočit auto dvakrát přes střechu :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“