Half Life 2: Episode Two

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
hlupak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: St.Albans United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Half Life 2: Episode Two

Příspěvek od hlupak »

http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10845


//edit Thellwin - vyděleno z threadu o EP1
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

Hurá, další info :) Super by bylo, kdyby novou fukncí gravity gunu bylo natáčení objektů jako v Garry´s modu :) Rozhodně se zase nemůžu dočkat, a to že by valve vypustilo HL2 s všemi epizodami by bylo super (ale mě by spíš bodl episode 1+2+3 pack, který by šel koupit už teď, a dostahovat druhou a třetí až bude venku).

jinak to s převáděním těch lidí bylo fakt trochu trapný, asi chtějí za ručičku :oops:
hlupak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: St.Albans United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlupak »

takze..jen nam prodlouzili cekani:
HL Ep2-1Q 2007 not this year.
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=66973
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

hlupak píše:takze..jen nam prodlouzili cekani:
HL Ep2-1Q 2007 not this year.
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=66973
:sad: takže o vánocích nebude nic
hlupak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: St.Albans United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlupak »

jj asi nejka tak.
ale ono to mozna bude jen dobre, aspon budou mit vic casu na vyladeni.
a stejne asi nejocekavanejsi hra je ted Splinter Cell Double agent, takze si myslimz e to bude jen dobre az po novym roce.
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

hlupak píše:jj asi nejka tak.
ale ono to mozna bude jen dobre, aspon budou mit vic casu na vyladeni.
a stejne asi nejocekavanejsi hra je ted Splinter Cell Double agent, takze si myslimz e to bude jen dobre az po novym roce.
jj, taky se na ni těším :) Taky věřím že delší čas vývoje napomůže větší hratelnosti episody 2
kupco
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. dub 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od kupco »

Vysiel novy trailer na Episode Two...
Kuknite sem: http://www.gamespot.com/pc/action/halfl ... media.html

Vyzera to fakt super! Pacia sa mi tie suboje so stridermi, tymi novymi tripodmi a Combine naraz - to bude mazec! Uz sa neviem dockat!!! :D

//edit: Prave som nasiel dalsie videa. Kuknite sem:
http://media.pc.ign.com/media/812/812574/vids_1.html

Vyzera to neskutocne dobre... Grafika, inteligencia nepriatelov, intenzita subojov... Valve, ponahlaj sa! :D
CPU: Intel Core i7-13700K, CPU cooler: Noctua NH-D15S chromax.black, GPU: GAINWARD GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI, RAM: Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6400MHz CL32, SSD: Crucial P5 Plus 2TB, CASE: Fractal Design Torrent Compact White TG Clear, PSU: ASUS ROG STRIX 1000W GOLD, LCD: ASUS 27" PG279Q, KB: Corsair K70 Cherry Brown, MOUSE: Logitech G502 Proteus Spectrum, NTB: ASUS Zephyrus G14 (RTX2060),
alienhan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2006

jsem magor

Příspěvek od alienhan »

jsem magor do Hl..nevite ze by se nekde prodaval pack HL1+HL2+Episode1+Cs1.6+Css+dalsi hl hry?
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: jsem magor

Příspěvek od tom01 »

alienhan píše:jsem magor do Hl..nevite ze by se nekde prodaval pack HL1+HL2+Episode1+Cs1.6+Css+dalsi hl hry?
Myslim že asi nikde...ale nerad bych kecal, nikde sem se s tim nesetkal, takže po částech :)
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Re: jsem magor

Příspěvek od hypnotic666 »

alienhan píše:jsem magor do Hl..nevite ze by se nekde prodaval pack HL1+HL2+Episode1+Cs1.6+Css+dalsi hl hry?
Možná, že až vydají EP3, tak výjde hromadný pack :)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
hlupak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: St.Albans United Kingdom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlupak »

muzes koupit(jako ja) HL2+HL:S+HL2DM+CS:S jako jeden pack.
a ktomu HL1+vsechny dalsi paky...tudiz budes mit 2 krabice.
s Ep1,ep2 to asi bude az bude serie kompletni,neco jako
C&C;First decade.
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem magor

Příspěvek od Kamikadze »

alienhan píše:jsem magor do Hl..nevite ze by se nekde prodaval pack HL1+HL2+Episode1+Cs1.6+Css+dalsi hl hry?
Nainstaluj si Steam a primo prej Steam si to objednej.
Vnabidce sou tam vsechny mozne baliky vcetne toho, ktery popisujes a za malicko lepsi ceny nez v obchodech...
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Na steamu je 5 hi-res in-game videi, co ukazovali na GC2006. Celkem narez. Graficky je videt, ze to je hodne vypelsene. Souboje s mini-stridery vypadaji zajimave... A v tom poslednim videu jde videt myslim i ta nova zbran na stridery...
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Tak nám to odsunuli z února asi až na léto 2007 :cry:
http://www.hrej.cz/novinky/2006/11/10/v ... -posunuto/
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Treba nam do toho implentujou i nejaky ten bonus v podobe PS4 nebo nejake DX10 detaily ;)
Spis mam obavu o herni dobu, protoze 2 hodiny u EP1 byl hoooodne velky podvod na hrace, aleson podle mne.
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

Kamikadze.cz píše:Treba nam do toho implentujou i nejaky ten bonus v podobe PS4 nebo nejake DX10 detaily ;)
Spis mam obavu o herni dobu, protoze 2 hodiny u EP1 byl hoooodne velky podvod na hrace, aleson podle mne.
je to dost krátký, nic se nedá dělat. Třeba episoda two bude delší.


//edit Thellwin - promaz PH
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

spirit64 píše:...
No treba ano a treba take ne.
Uz jsem se take setkal s nazorem:
"Je prece naprosto v poradku, ze ta hra ma herni dobu 2-3 hodiny, protoze stoji prece cca 600 a vyjdou Episode 1,2 a 3. Takze dohromady ziskas 6 - 9 hodin zabavy za cenu nove hry."

V dobe, kdy sem zacinal trosku vic s kompama a hrat(rok 2001), bylo uplne normalni, ze hra mela herni dobu 30 hodin a 10hodin byla ostuda vyvojare. Dneska mate 5 hodin nic moc zabavy a muzete byt radi.
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SpeedyGT »

Ja tak sleduju Episode Two, tak to vypada že EP1 byl datadisk a EP2 by měl být délkou a použitýma technologiema, trochu někde jinde, ne jako datadisk, ale celá hra.
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

Kamikadze.cz píše:
V dobe, kdy sem zacinal trosku vic s kompama a hrat(rok 2001), bylo uplne normalni, ze hra mela herni dobu 30 hodin a 10hodin byla ostuda vyvojare. Dneska mate 5 hodin nic moc zabavy a muzete byt radi.
[OT]to me pripomelo, pamatuje te si jak se maxu paynovi vycitala kratka herni doba "jen" 10 hodin? :roll: [/ot]
0118 999 881 999 119 7253
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

cool.user píše:[OT]to me pripomelo, pamatuje te si jak se maxu paynovi vycitala kratka herni doba "jen" 10 hodin? :roll: [/ot]
Presne, a dneska za 10 hodin dekujes vyvojari a rikas mu, jestli neni nahodou prepracovany :) Par svetlych vyjimek nastesti stale je(Oblivion, GTA: SA... )
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“