Company of Heroes

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Company of Heroes

Příspěvek od Sentenced »

Tak koukam, že thread o CoH tady neni - docela škoda :)

Nejak sem od ty hry moc nečekal (přece jan WWII tu byla propraná snad ze všech stran), ale nezkusit tuhle hru - herní kacířství ...

Má to neuvěřitelnej spád, človek nemůže prestat a dalo by se to hrát celou noc. Je to mirne jiny než uplny klasiky žanru RTS (Generals atd.), ale o to je to zabavnější a neni prostor pro hluchý místa.

Grafika nemá chybu, romlátit se dá skoro všechno a když človek konečne dostane delostřeleckou podporu tak je radost na to koukat (teda z ty spravny strany :roll: )
Jinak na high detaily bych to bez 2GB radeji ani nezkoušel, bere to tak kolem 1,5GB..
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

V Levelu o tom napsali, že to je nejlepší WW2 RTS ever ... :)
Goldnoob team proud member!
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Me vadi ze neni u teto hry korektne naprogramovane rozliseni 1680x1050, a tedy po jeho zapnuti jsou uplne mimo tlacitka.

Proste musim ukazovat kurzorem treba o 3cm jinde abych jakoby mackal tlacitko ktere chci. Takze je nutnost treba pro me sahat po nizsim rozliseni.
Jeste jsem nemel cas to parit, ale pry je to super. Bral bych take moznost vice odzoomovat.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

S tim rozlišením je to divny, u kamoše jsme to testovali na 21" samsungu wide presne s timhle rozlišením a nepozorovali jsme žadnej problem :? (na x1900xt 512 + cat 6.8 )

Vetší odzoomovaní by občas bodlo, ale zas by člove nevidel ty bezvladny tela vymrštěny tlakovou vlnou mezi trosky :)

Plus bych ocenil víc krve, prece jen kdyz trefí delostrelectvo partu vojáků, mohlo by je to trochu pocuchat :roll: Snad jsem nezapomnel nekde neco zapnout ...

Hratelnost je ale vyborná, nebavil jsem se takhle v RTS od dob Generals.
Naposledy upravil(a) Sentenced dne úte 31. říj 2006, 10:00, celkem upraveno 2 x.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Čekal jsem, kdy se thread konečně objeví od někoho kdo to hrál :)

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli do toho investovat nebo ne, přece jen nás čekaj do vánoc další kousky takže ještě počkám na pár reakcí..Mám rád žánr II. WW ale v RTS jsem toho teda moc nenahrál :(
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

tom01 píše:Čekal jsem, kdy se thread konečně objeví od někoho kdo to hrál :)

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli do toho investovat nebo ne, přece jen nás čekaj do vánoc další kousky takže ještě počkám na pár reakcí..Mám rád žánr II. WW ale v RTS jsem toho teda moc nenahrál :(
Stačí si odpovedet na otazku - máš rád RTS ? Jestli aspon trochu jo, tak je to "must have" titul :) Sice si tu pripadam jak marketingovy oddelení, ale tahle hra me fakt prekvapila (a to jsem původne myslel, ze to snad ani nebudu zkoušet, prece jen na WWII už začinam bejt v PC herní oblasti celkem alergickej).

Jinak si hra říká o lepší HW, verim, ze na nejakym basic PC by me to moc nebralo. Jasne grafika neni vsechno, ale atmosfera si říká o detailní výbuchy, ničení mest, hroutící se stavby ... bez poradny grafiky - není atmosfera. A bez ní je herní zažitek poloviční :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

BRBlosh
Nováček
Nováček
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRBlosh »

Perfektna RTS game, nemozem sa jej nabazit, stylom mi to pripomina Warhammer 40k (obsadzovanie surovim a pod. ). Efekty su uzasen a aj na mojej "niepravenajnovsej" grafike 1280*1024 mi to ide na full detaily krasne. Za tie peniazky sa to oplati... :wink:
Core 2 Duo installed...
maxim99
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2003
Bydliště: Mlada Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxim99 »

hra je to genialni. I kdyz jsem dohral kampan, tak si davam skirmish a je to taky super :)

Jedina chybicka je, ze to neni delsi, ale doufam, ze se brzy objevi nejakej datadisk s dalsi kampani, k cemuz hra podle menicek primo vybizi...

Jak rika Sentenced...je to "MUST HAVE"
CPU:AMD Phenom 9850@default MB:Asus M3A32-MVP Deluxe/WiFi-AP MEM:4GB DDR2-800MHz CL4-4-4 GPU: Sapphire ATI HD 3870 Ultimate s pasivem PSU: ENERMAX PRO82+ 525W
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

maxim99 píše:hra je to genialni. I kdyz jsem dohral kampan, tak si davam skirmish a je to taky super :)
Jj, skirmish to počítám herne hodne prodlouží. PC se tam chová uplne jinak, v kampani byl dost línej a celkem spíš čekal až ho smetu, tady je dost akční. Verim, ze skirm v CoH u me nahradí LOTR2, kterej hraju s prestavkama porad. Kvalitní RTS se daj ve skirmu hrát furt kolem dokola.. to je celkem výhoda.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

HarY_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. pro 2004
Bydliště: Most

Příspěvek od HarY_cz »

takhle hra je pecka. ale jak už jsem tady psal nevim proč ale mám hranici fog of war kostkatou. nevim jestli je to driverama či co. ale jinak fajn. akorát bych občas v kampani ocenil větší unit limit. ono když držim zuby nehty na strategický body na frontě a najednou zničeho nic mi šmejdí panzer kolem základny to bych vždycky vyletěl z kůže :D
cpu: AMD Athlon 7750 BE @ 3,0 GHz; mb: Gigabyte GA-MA790X-UD4, ram: 4 GB Transcend AXERAM 800MHz; gpu: ASUS EAH 4870 Dark Knight; psu: Fortron Raider 550W
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

No, jak to tak čtu, tak samé pozitivní reakce...budu se asi muset taky připojit. Zatím jsem sice hrál jen demo (vylodění v Normandii a bránění Carentanu), ale je to fakt skvělá hra. Jen se bojím, že když si koupím plnou hru, tak budu sedět jen u toho kompu a pařit.
PS: Jen škoda těch HW nároků. Ale ty výbuchy a hlavně zvukové efekty jsou skvělé - duní mi celý pokoj.
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

F1l1p píše:...No, jak to tak čtu, tak samé pozitivní reakce...budu se asi muset taky připojit...
Jo jo, asi do toho zítra taky jdu, tak jsem zvědav :)
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Jen tak mimochodem...jak dlouho asi trvá dohrát tu hru na střední obtížnost? Zkoušel už někdo z vás multiplayer přes net?
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

hra je to vynikajici. uz nejakou dobu koukam na multiplayer replaye nej hracu a reknu vam, napr. bitvy v celkovem poctu 4 vs 4 jsou vazne masakr. Vsem vahavcum vrele doporucuju. Uz jen to nazoomovani az k postavam, chovani jednotlivych clenu druzstev, model poskozeni techniky. Dale mne dostalo, ze v budovach je nekdy i nabytek, presto, ze dovnitr neni videt (pouze po zoomu).

Jedu na high detaily (dokonce i ultra), pouze textury musi byt nastaveny na high, protoze tam predpokladam chybi prave setnem zminovana ramka.

presto jednu chybku hra ma a to je cestina. Cestina je na slusne urovni, ale obcas jsou chyby v prekladu a v multiplayeru, jak je obvykle, je lepsi mit puvodni nazvy jednotek. Tak jsem se na to vrhnul a cestinu si mirne modifikoval, takze ted mam ve hre nazvy oboje (u jednotky anglicky a bubline cesky).
Naposledy upravil(a) J X P dne stř 1. lis 2006, 16:35, celkem upraveno 2 x.
---
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Včera jsem dojel kampaň (a to jsem si rikal, jak dam jednu misi denně - nešlo se odtrhnout :oops: ) a bylo to fakt super ... Vůbec jsem nepoužíval mediky až mi je jednou na začatku proste dali a docela jsem nechapal, do jakych detailů je to udelany - medik tahá na zadech raněný partáky, vypadá to jak film, výborný :)

Drsná mise byla asi 3. od konce - obrana toho kopce, spocenej jak vrata od chlíva jsem čekal na poslední minutu až dorazí posila, finalní vteriny jsem branil fakt snad i házením kamenů :)
V jednu chvili kdyz na me krauti poslali delostreleckej pozdrav, tak se mi od subwooferu roztras celej stůl - takže muj herní zažitek počítám naležite ocenili i sousedi :roll:
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Tak jo, po přečtení dvou posledních příspěvků si pro to dneska jdu, sakra chlapi vy v tom snad máte nějaký podíly nebo je to fakt tak dobrý? :-D No večer uvidím...
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
HarY_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. pro 2004
Bydliště: Most

Příspěvek od HarY_cz »

Sentenced píše:Včera jsem dojel kampaň (a to jsem si rikal, jak dam jednu misi denně - nešlo se odtrhnout :oops: ) a bylo to fakt super ... Vůbec jsem nepoužíval mediky až mi je jednou na začatku proste dali a docela jsem nechapal, do jakych detailů je to udelany - medik tahá na zadech raněný partáky, vypadá to jak film, výborný :)

Drsná mise byla asi 3. od konce - obrana toho kopce, spocenej jak vrata od chlíva jsem čekal na poslední minutu až dorazí posila, finalní vteriny jsem branil fakt snad i házením kamenů :)
V jednu chvili kdyz na me krauti poslali delostreleckej pozdrav, tak se mi od subwooferu roztras celej stůl - takže muj herní zažitek počítám naležite ocenili i sousedi :roll:
jo tak v tý misi jsem teď na začátku a už od pohledu se mi do ní vůbec nechce. to zase bude nadávek a ran do stolu :jaw:
cpu: AMD Athlon 7750 BE @ 3,0 GHz; mb: Gigabyte GA-MA790X-UD4, ram: 4 GB Transcend AXERAM 800MHz; gpu: ASUS EAH 4870 Dark Knight; psu: Fortron Raider 550W
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kota 311 je skvela. je dobre pouzivat houfnici co mate na kopci a hlavne, snazte si zatahovat obranny perimetr, protoze udrzet cely kopec je na lidksy sily. ja jsem to podcenil, germani mi prorazili obranu a pak jsem hasil a umirali i ti, co vydrzeli. zaroven doporucuju pouzit ostanty drat pro navedeni pechoty pred svoje kulometna hnizda, ale na pripravu je tak malo casu ;).
---
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Po dohrání kampaně jsem včera cvične vlítnul na skirmish na normal (!!) obtížnost a celkem mi to pocuchalo sebevědomí :oops:
Germání me smetli jak Core 2 Athlona ... Nemel jsem jedinou šanci.

PC se chová fakt uplne jinak než v kampani, zabíra jeden bod za druhym, nepoleví - nedá pokoj :) Když se vyšle delostrelectvo na tanky, tak proste uhne, toho by si vzdycky ani živej hráč nevšim, sakra. Bude to chtít trošku potrénovat, konečne hra, která snad nejakej čas vydrží.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Tak je to doma :) Zatim jsem dal v klidu první dvě mise, jak šly tady hlasy jak je to chytlavý atd., naprostej souhlas, večeřet budu dneska asi o půlnoci :-D

Líbí se mi hlavně detailní zpracování terénu+míra poškození všeho co se dá. Jen mi to zatim vytuhává při ukládání, jinak ne...Nevím jestli to spraví změna nastavení, zkusim a uvidim...
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“