America's Army

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

America's Army

Příspěvek od Slezman »

na CHIP DVD jsem uviděl "hru" America's Army". Zkusil jsem to hrát a nemůžu přejít do další fáze tréninku, kdy (jsem offline) nemůžu najet na svůj (neexistující) účet na netu a zapsat poslední výsledky, najedu do menu a odtud zase můžu jen na ten první trénink.

1. Hrál jste to někdo
2. má někdo zkušebnost s LAN hraním (už nemáme co nového hrát)
3. to vše při režimu offline

Díky moc


//Thellwin - upraven název threadu
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

Je to kravina kasli na to,zahraj si Battlefield:Vietnam to je orgasmus.
mhl
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od mhl »

OBR píše:Battlefield:Vietnam to je orgasmus.
Každej tomu říká jinak :-D
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: AMERICA'S ARMY - Je to k něčemu?

Příspěvek od Nidzo »

Slezman(CZE) píše:na CHIP DVD jsem uviděl "hru" America's Army". Zkusil jsem to hrát a nemůžu přejít do další fáze tréninku, kdy (jsem offline) nemůžu najet na svůj (neexistující) účet na netu a zapsat poslední výsledky, najedu do menu a odtud zase můžu jen na ten první trénink.

1. Hrál jste to někdo
2. má někdo zkušebnost s LAN hraním (už nemáme co nového hrát)
3. to vše při režimu offline

Díky moc
Jo jo, me se tohle stavalo taky (ale tenkrat sem hral verzi 1.1 ci tak nejak)

Ted mam 2.0 a jsem zvedavej, o vikendu to snad zkusim.....
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

hrál jsem to na chip dvd a to bez toho abys byl online nedovolí postupovat v kariéře... holt je to dělaný na to že v USA je net zdrama....

jinak je ale dobrá... ale na BF1942 prostě nemá...
Francie ... sladká Francie
Tien
Nováček
Nováček
Registrován: 07. pro 2003

Příspěvek od Tien »

2 - . Jsi si jisty ze jsi splnil pozadavky ;) ? Vsechny treninky jdou odehrat off
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

Tien píše:2 - . Jsi si jisty ze jsi splnil pozadavky ;) ? Vsechny treninky jdou odehrat off
no 23x jsem se opravdu trefil 8) nabídlo mi to okno na zápis nových údajů do mé složky, což jsem nemohl provést, jediná proveditelná akce bylo Menu a tam to bylo jako bych nic neudělal
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

sovicka2001 píše:hrál jsem to na chip dvd a to bez toho abys byl online nedovolí postupovat v kariéře... holt je to dělaný na to že v USA je net zdrama....

jinak je ale dobrá... ale na BF1942 prostě nemá...
takže LAN party nehrozí, ani s nějakým patchem?
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Tien
Nováček
Nováček
Registrován: 07. pro 2003

Příspěvek od Tien »

Jo to je v pohode , proste mas splneno ale na server se to prenese az kdyz se pripojis 8-) .
Na Advaced by jsi musel mit 36 a vic zasahu takze ted muzes pokracovat

Rifle Range - mas splneno

Obstacle Course

US Weapons

Tactical Training
Tien
Nováček
Nováček
Registrován: 07. pro 2003

Příspěvek od Tien »

Lan party neni problem - proste si pustite svuj server :D

client a posledni verze http://www.americasarmy.com/downloads/

nejake zakladni info v cestine tady http://www.shadowteam.czechian.net/aa.html
herma
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno / Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od herma »

AA je super hra, lepší realističnost sem zatím neviděl...

A LAN není problém....ale to už tu kdosi psal.

Jinak super hra bude Söldner... zatím to vypadá na kombinaci AA a BF1942.
X4 960T / 8GB DDR1600 / Sapphire 3870 Ultimate / 1TB + 2*120GB bar.7 / NEC4551A / 205BW Samsung / ...
Antonín Chromý
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2004
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

HEEEELP!

Příspěvek od Antonín Chromý »

Jak na ten multiplayer po LANce? Jak vytvořit server? Asi sem lama, ale to tlačítko sem nenašel a přitom je to na unreal tournamentu, takže snad no-problem ne? Nemusím obětovat jeden počítač na dedikovanej server, že ne? A dá se to hrát třeba ve čtyřech proti počítačovejm botům?
VictimCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2004

Příspěvek od VictimCZ »

proti botum to jde ale ponevac jde o on-line projekt tak tam ti boti podle toho vypadaji. proste jsou nepouzitelni. jinak jde v pohode zalozit server a hrat na jednom pc. vse o tom jak zalozit je myslim v manualu. ale pokud je nekomu rejpani v ini-ckach na obtiz existuje tohle: http://KustomAppz.RIPTeam.com/Downloads/FullHAOM.php // dokaze to udelat jak public tak lan server.
jinak tyhle zalezitosti jsou rozepsane na officialnich strankach: http://www.americasarmy.com/ ale pokud se vyhybate english tak skuste forum ceskeho AA tymu: http://shadowteam.czechian.net
jinak pro lidi co maji radi "realitu" je AA proste to nej :wink:
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

Ten HAOM jsem zkusil, je to hezky udělané, v poho jsem si vybral rotaci misí, nalogoval se jako např. Defence, jenomže jsem byl pro kámoše na LAN neviditelnej, v sekci Deployment mě prostě neviděl, síť byla ok na 100%, takže zatím neúspěch. Ten single player taky, opravdu netuším, jak mám pokračovat, když nemám přístup na net. Z vašich příspěvků to nevyplývá (mám veri 2.0.0). jestli to jde, dejte mi prosím bodový návod jak po 23 zásazích pojračovat dál...
díky
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
VictimCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2004

Příspěvek od VictimCZ »

ja HAOM pouzivam kdyz si potrebuji sam zalozit abych si vyskousel treba bindovani klaves. nebo neco na co je treba byt nekde pripojen a problemy s tim nemam. takze ti nereknu proc te nevidel.
jinak je to opravdu stvorene hlavne pro on-line takze bez pripojeni ani nema cenu ty treningy delat. ponevac pak se musis zalogovat a zapsat vysledky na AA server a tedy byt on-line.
a pro LAN to jde nastavit tak ze se na treningy nebere ohled takze asi tak.
amd!n
Nováček
Nováček
Registrován: 14. pro 2003

Příspěvek od amd!n »

Mrkni se sem http://www.aao.alliancze.org/index.php
Je to stránka AAo klanu a jsou tam napsané nějaké výsledky testů při tréninku.
Jinak sotva před týdnem spustili na Gamezone AAo server a jak jsem se díval docela se to hraje.
INTEL™ P4 2.6C=>3.251GHz/1.5875V • MSI 875P Neo LSR • 265Mb DDR 333 • Abit FX5600 Ultra • Fortron 300W •

AllianCZe : http://www.alliancze.org
Scorp
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 08. lis 2003
Bydliště: Matička měst, Michle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scorp »

Americas hraju už asi půl roku a je to rozhodně supr! Je to samozřejmě jenom lan a nebo NET pařba. Takže bez NETu si ani nevrzneš. (Jo teď je AAo i na gamezone 8) ) a Na server pro lan je tam tušim spešl ikona kterou to spouštíš. Někde tušim v adresáři AAo. Alenezkoušel sem to :oops:
Scorp
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 08. lis 2003
Bydliště: Matička měst, Michle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scorp »

nevíte proč mi to každejch 5 min. padá a hodí tuhle hlášku?

"No Label

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 752 MHz with 447MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (4403)

General protection fault!

History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop"
VictimCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2004

Příspěvek od VictimCZ »

nic neni dokonale a obcas neco pada. pokud ti to driv nepadalo tak si skus vzpomenout co jsi od te doby zmenil. mozna tve posledni drivery na grafarnu AAcku nesedi mozna prave proto ze namas posledni drivery ti to pada. mozna jde o problem jiny. pokud jsi nemel drive problemy s padanim tak zacni tim ze treba proskousis par driveru ke grafarne . vetsinou je prave grafarna ten orisek.
Andreas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HEEEELP!

Příspěvek od Andreas »

Antonín Chromý píše:přitom je to na unreal tournamentu, takže snad no-problem ne?
Neni to na Unreal Tournamentu, engine Unreal a hra Unreal Tournament je uplne neco jinyho ..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“