Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je po 21. květen 2018, 03:00

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témataČas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)


PCTuning - Registrace

Svým přístupem na "PCTuning" ("https://pctforum.tyden.cz"), souhlasíte s následujícími obecnými pravidly. Tato obecná pravidla mohou být změněna bez předchozího upozornění, přesto se budeme snažit vás o změně informovat. Je tedy rozumné i tato obecná pravidla průběžně sledovat, vzhledem k tomu, že používáním "PCTuning" s nimi souhlasíte.

Zavazujete se nepřispívat na "PCTuning" pohoršujícím, hanlivým, neslušným, obscením, vulgárním, urážejícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v České republice a nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb (ISP). Z tohoto důvodu jsou zaznamenána všechna vámi poskytnutá data včetně IP adresy všech příspěvků. Přesto "PCTuning" ani phpBB nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitování těchto dat. Souhlastíte s tím, že "PCTuning" (případně jím pověřené osoby) má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témat nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné.

Souhlastíte s tím, že "PCTuning" (případně jím pověřené osoby) mají právo zveřejnit Vaše jméno, příjmení, adresu a příp. další identifikační údaje, pokud hrubě porušíte Pravidla sekce Bazar a dojde ke škodě jinému uživateli fóra.

Navazující a podrobnější pravidla PCTuning fóra naleznete v tématu "PRAVIDLA === PCT fóra === PRAVIDLA" (sekce "Zprávy od a pro administrátory" ) a dále v jednotlivých sekcích.

PCT fórum beží na systému phpBB (dále "oni", "jim", "jejich", "phpBB software", "www.phpbb.com", "phpBB Group", "phpBB Teams"), což je řešení internetového fóra, vydaného pod licencí "General Public License" (dále "GPL") a je možno jej stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software jen zprostředkovává internetové diskuze a GPL jim přísně zakazuje, co my povolujeme a/nebo zakazujeme jako přípustný obsah a chování. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - PCT fórum