Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 18. září 2021, 00:05

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témataČas je uváděn v UTC + 1 hodina


PCTuning - Pravidla PCT fóra

Svým přístupem na "PCTuning" ("http://pctforum.tyden.cz"), souhlasíte s následujícími pravidly. Tato pravidla mohou být změněna bez předchozího upozornění, je tedy rozumné je průběžně sledovat, vzhledem k tomu, že používáním "PCTuning" s nimi souhlasíte.

Zavazujete se nepřispívat na "PCTuning" pohoršujícím, hanlivým, neslušným, obscením, vulgárním, urážejícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v České republice a nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb (ISP). Z tohoto důvodu jsou zaznamenána všechna vámi poskytnutá data včetně IP adresy všech příspěvků. Přesto "PCTuning" nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitování těchto dat.

Souhlastíte s tím, že "PCTuning" (případně jím pověřené osoby) má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témat nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Stejně tak má právo předat či uveřejnit poskytnuté identifikační údaje, pokud porušíte zákon či Pravidla sekce Bazar, kdy dojde ke škodě jinému uživateli fóra.

Součástí těchto pravidel jsou podrobnější pravidla používání PCTuning fóra, která naleznete v tématu "PRAVIDLA === PCT fóra === PRAVIDLA" (sekce "Zprávy od a pro administrátory" ) a dále v jednotlivých sekcích.

PCT fórum beží na systému phpBB (dále "oni", "jim", "jejich", "phpBB software", "www.phpbb.com", "phpBB Group", "phpBB Teams"), což je řešení internetového fóra, vydaného pod licencí "General Public License" (dále "GPL") a je možno jej stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software jen zprostředkovává internetové diskuze a GPL jim přísně zakazuje, co my povolujeme a/nebo zakazujeme jako přípustný obsah a chování. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - PCT fórum, Zásady ochrany osobních údajů.