B350 tomahawk problem s Ryzen7

Vše o procesorech Advanced Micro Devices.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee

DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: B350 tomahawk problem s Ryzen7

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Hele tam je všude země. Obal zdroje je země, ten je spojenej s case = celej case je země, to samé kovová část grafiky co se dotýká case. Je extrémě nepravděpodoné že by grafika měla takovou vadu že by tam vedla fáze.

Mnohem pravděpodobnější je ňákej fail, něco špatně zapojený nebo třeba špatně umístěná aretační podložka pod deskou která jí zespod zkratuje, atd. Kolik jáž už jsem jich takovejch viděl, + desky přišroubovaný rovnou na kov bez podložek, + lidi co zapojili FDD napájecí konektor do 4-pinu pro case ventilátor, atd.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: B350 tomahawk problem s Ryzen7

Příspěvek od Hladis »

DOC_ZENITH píše:+ lidi co zapojili FDD napájecí konektor do 4-pinu pro case ventilátor, atd.
Pockej to jako fakt ?
Obrázek
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: B350 tomahawk problem s Ryzen7

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Ano, on tam totiž dobře padne tak to tam zapojej. Viděl jsem takový boardy za své působení v CZC min 4. Jeden z nich co to přežil mam doma. P67 deska u který to vyburnovalo obvody k fan controlleru a po jejich opětovném sletování a obnovení spoje začala zase fungovat, nekillnulo jí to. Já jsem se svého času dostal easy k mnoha ještě použitelnejm boardům co měly jít do kontejneru a lidi je tam nechali, boardy co byly přími přišroubovaný na plech a prohlášený za "dead" a rozdejchaly to, boardy s vylomenym PCI-E slotem slotem, boardy s ohlými piny co se povedly narovnat dost dobře na to aby to jelo, boardy s různými burny či škrábance na PCB co se mi podařilo přemostit, atd.
Blackshare
Nováček
Nováček
Registrován: 18. bře 2017

Re: B350 tomahawk problem s Ryzen7

Příspěvek od Blackshare »

Tak neviem v com moze byt pes zakopany.
Ked som zmontoval PC na cardboard a zapojil len:
- MB power,CPU power (CPU), power button, VGA power a Ram tak vse nabehlo v pohode - bios atd.

Ked som to dal do skrinky - skrinka ma 9stands off (8do coho mam dat srob a 1 do ktoreho mobo zapadne) --- pod mobo neboli ziadne kable a urcite ziadne skrutky - 8som mal a pouzil ich.
zapojil som len MB power, CPU power (CPU) a Ram boot prebehol v poriadku a CPU bolo teple aj heatsinks na mobo.

Hned jak som zapojil VGA do PC case tak som dostal skrat a neviem ako si vysvetlit ze VGA mi zposoby skrat ked je v case. Nesposobuje skrat na cardboard ved som dokazal v pohode ist do biosu aj nainstalovat windows.
Mozem byt rad ze sa mi takto odpalili len obe PCIE3.0/2.0 linky.

Najhorsie je ze PCIE linky to uz nerozhodili na cardboard.
Ted len mozem cakat na replacement ale musim vyriesit kde dostavam skrat ak by to nahodol nebola kuriozita typu IOshield ale z toho som dopredu vylomil tie male plechove nozicky aby nezavadzali.
Odpovědět

Zpět na „Procesory AMD“