Ryzen 3 3200g-pár rad

Vše o procesorech Advanced Micro Devices.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee

werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Ryzen 3 3200g-pár rad

Příspěvek od werygood »

Aby mu to zase sedlo do desky... Imho je fakt nejlepší koupit levnou GPU (klidně i bazar, třeba GTX1060, RX580) a mít na chvíli klid. + teda samozřejmě další 8GB modul.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Ryzen 3 3200g-pár rad

Příspěvek od Atapi »

karel88l píše:Nejsou nejake problemy treba s funkcnosti,kompatibilitou her na 3200g ?
Ted mam v PC Ryzen 1200,GTX 650 a 1x8gb modul premyslim,ze bych tam dal ten 3200g,co jsem koukal na testy tak graficka cast je stejne vykonnejsi nez 650ka,akorat mam jen ten 1 RAM modul.Laka me to prave proto ze by to bylo pekne kompaktni reseni,navic na CPU mam dost vykonny chladic a PC by tak bylo tiche i pri zatezi ve 3D.
U APU musíš koukat i na rychlost ram, je velký rozdíl mezi 3600 nebo třeba 2400 a dual channel je u něj taky prakticky nutnost, nejde ani tak o to že si z ní GPU něco ukrojí, ale o propustnost. Pokud tam necháš 1 modul a ještě bude pomalejší, tak budeš mít třeba třetinovej výkon oproti tomu co se dočteš v některých recenzích...
Řešil bych to taky spíš výměnou GPU. Navíc pak tam můžeš případně strčit lepší CPU a nemusíš nic řešit, kdybys chtěl hrát něco náročnější (třeba ryzen 1600 na 12 nm jako lowcost řešení).
Obrázek
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: Ryzen 3 3200g-pár rad

Příspěvek od eman07 »

Zeptám se zde,tak snad to nebude vadit.
Obnovil jsem trochu sestavu viz podpis a pořád se v hrách objevuje nepravidelné chvilkové zamrznutí.Je jedno jestli je hra na low nebo ultra detaily. Nevíte čím by to mohlo být? Nějaký špatný ovladač na procesor, řadič,disk?
Nebo může to dělat přechodka monitoru z VGA na HDMI?Mám starší monitor Samsung s rozlišením 1680*1050.Nebo já už fakt nevím.
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
Odpovědět

Zpět na „Procesory AMD“