Gainward GTX 1050 2gb hluk

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
afelay90
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. úno 2013

Gainward GTX 1050 2gb hluk

Příspěvek od afelay90 »

zdravím

Koupil jsem z druhé ruky druhé pc domů. Po zapnutí pc se rozjel ventilátor a hrozný randál.
Zkontroloval jsem v MSI AB otáčky a teploty a všechno je v pořádku. Zkoušel jsem i nějakou hru a grafika je v klidu. Prakticky stejný hluk z ventilátoru jde jak v idle modu tak ve hře. Je to jako by o něco drhnul. Grafiku jsem ještě pro jistotu očistil od prachu a omrkl jestli větrák fakt o něco nedrhne ale přijde mě všechno v pořádku ... nemáte s tímhle zkušenosti?? Každopádne je na ní ještě víc jak rok záruka tak by snad prošla reklamací.

Děkuji
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Gainward GTX 1050 2gb hluk

Příspěvek od durod »

mozna vyjety vetrak? Mozna z mining rigu(treba zcash)
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
afelay90
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. úno 2013

Re: Gainward GTX 1050 2gb hluk

Příspěvek od afelay90 »

Týpek od kterého jsem to kupoval si nemyslím, že provozoval mining a už vůbec ne na téhle low end grafice. To by toho moc nenatěžil. Ale asi bych to viděl na ten větráček jenže co s tím mám to reklamovat ? jestli to uznají a nebo vyměnit chlazení :) ? Případně nějaký tip na dobrý chladič?
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Gainward GTX 1050 2gb hluk

Příspěvek od spajdr »

Pokud je na vetracku nalepka, zkus ji opatrne odlepit, aspon kousek a pokud mas napr. prilnavy olej, tak tam na civky dej kapku nebo dve, nekdy to zabere :-).
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Gainward GTX 1050 2gb hluk

Příspěvek od durod »

Ale kdzy je v zaruce, dej na reklamaci. Res. zeptej se prodejci, od kdy mu to tak dela.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“