Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Stojda1
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2012

Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od Stojda1 »

Dobrý den,

rád bych se zeptal jestli někdo neřešil tento problém se zobrazením na ploše ve win7.

http://ulozto.cz/xKEY1YP/mov-0019-mp4

Moje sestava je:

AMD Phenom II X4 955 3,2 GHZ
Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition 1Gb Ram
Corsar 650w
Asus M4A88TD-V USB3/EVO
12 GB Ram Zeppelin 1333 MHz
Ovladače na GK Nvidia 310.70
Winows 7 Home premium (original)

Když hraju hry tak je vše OK. Už nevím čím by to mohlo být.
Předem děkuji za odpovědi a nápady jak to řešit.
Intel Core i5 - 4690k, Noctua NH-U12P SE2, Asus Maximus VII Ranger Z97, 12GB RAM, Nvidia GeForce GTX 760, Samsung SSD 850 EVO 500GB, WD Black 630GB, Case LanCool K-58.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od kotas »

Tak to blikání je docela mazec :-)
- Co používáš za drivery ke grafice? To bude dělat karta (zřejmě ovladače), respektive zkusil bych reinstall ovladačů, nebo nahodil předešlé WHQL (myslím, že 306.97) a jak se to bude chovat tam
- Taky mě napadlo, že ti to může dělat v tom prohlížeči snad i nějaký plugin, nebo nějaký rozšíření

To ti začalo dělat od kdy? Něco jsi předtím někde měnil, nebo ti všechno fachalo s těma posledníma ovladačema a začalo to až teď nedávno?...
Stojda1
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2012

Re: Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od Stojda1 »

To samé mi dělalo i na předchozích driverech tak myslím, že v nich to nebude. Žádný plugin ani rozšíření do Firefoxu jsem neinstaloval ani nepoužívám.

Jinak to začalo zničeho nic. Zkoušel jsem i reinstal systému ale to taky nepomohlo.

Dělá to hlavně v klidu když na PC chvíli nesahám, nebo když jen tak pročítám web. Občas začne i lišta s tlačítkem start takto blikat, ikony zmizí a když přes ně přejedu myší tak naskočí. Ale vždy když mám zapnutý Firefox. Mam ted verzi 17.0.1..

Nevím jsem z toho docela zmatenej.

Je možně že odchází nějaká 2D část GK? Nebo to nic takového nemá? Nebo to blbne Flash player?

Když jsem vypnul Hardwarovou akceleraci tak to zmizlo ale to je pak strašný rollovat po stránkách.

Pokud by někoho napadlo co by to mohlo způsobovat ať napíše budu rád za každý tip.
Intel Core i5 - 4690k, Noctua NH-U12P SE2, Asus Maximus VII Ranger Z97, 12GB RAM, Nvidia GeForce GTX 760, Samsung SSD 850 EVO 500GB, WD Black 630GB, Case LanCool K-58.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od kotas »

No pokud je to jak píšeš, tak to bude dělat graf.karta a je jedno, jestli ti to při hraní nedělá a jenom ve 2D režimu někde na ploše..pokud je v záruce, asi bych ji ještě zkusil v jiném PC a když to bude dělat i tam, tak reklamace :sad:
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od coyd »

V nastvaeni prohlizece zkus deaktivovat HW akceleraci a zaroven ji deaktivuj i u flashe a uvidis pokud to nepomuze je chyba v karte
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Stojda1
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2012

Re: Problém s obrazem Nvidia GTX 560 Ti Zotac AMP edition

Příspěvek od Stojda1 »

Zatím jsem vypnul HW akceleraci ve Firefoxu i ve Flashy a prozatím to nezlobí uvidím po delším zkoušení. Děkuji za tipy.
Intel Core i5 - 4690k, Noctua NH-U12P SE2, Asus Maximus VII Ranger Z97, 12GB RAM, Nvidia GeForce GTX 760, Samsung SSD 850 EVO 500GB, WD Black 630GB, Case LanCool K-58.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“