GIGABYTE 760-2GB

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Karelnovy
Nováček
Nováček
Registrován: 24. srp 2016

GIGABYTE 760-2GB

Příspěvek od Karelnovy »

Dobrý den mám tuhle kartu
https://www.alza.cz/gigabyte-n760oc-2gd ... d=18854554


celá sestava: https://www.czc.cz/btg7u9mn7khk9bu5798af4ucub/seznam

Ale mám opravdu velké problémy s teplotama grafika nemá problém jet na 82 stupnu a 100% load při hraní wowka, doty 2 na medium nebo klidně i ARK na low okvalitu a to si opravdu myslím není normální. Větráky řvou jako kráva a jedou fakt na maximum a teplota přesto 80 stupnu, dokáže vytopit pokoj za pár minutek. Mám otázku grafika je ještě v záruce rok tak jestli stačí reklamovat jen grafiku nebo raději celý PC nejsem si jistý jestli je problém jen v grafice nebo může být chyba někde jinde. Procesor jede na 55-60 stupnu ale nemá pastu a je možné, že se zahřívá díky tomu, že grafika topí tak je v té skříni teplo. Nevím jak to vyřešit jelikož když dám na reklamaci celý PC tak budu 1 měsíc kompletně bez PC. Díky všem za rady

Prachem to není PC jsem nedávno čistil. Grafika hřála už od začátku, ale moc jsem nehrál a vždy jsem to nějak zkousl.
Jarme007
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. črc 2013

Re: GIGABYTE 760-2GB

Příspěvek od Jarme007 »

Sundej chladič, grafiku přepastuj.
Sundej chladič, CPU přepastuj.
Pastu použij MX2
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: GIGABYTE 760-2GB

Příspěvek od Killer »

No já nevím, mám MSI 760 a od začátku se mi v plné zátěži dostane na 79-82 stupňů. Vždy mi říkali, že to je normální teplota a stále ještě daleko od teplotního limitu. Ale je fakt, že větráky mi jedou na nějakých 46%, tedy kolem 1300 otáček.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: GIGABYTE 760-2GB

Příspěvek od LoCo99 »

přepastovat grafiku je nejsnažší řešení (když jí nepoškrábeš šrobouvákem tak dokonce nic nezničíš)

možná vyřešit airflow v bedneš ještě ? nemáš v pc horko při hraní?
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“