No video input

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

No video input

Příspěvek od dyraen »

Dobrý den večer normálně jsem na PC nic se neděje, jdu spat a rano zapinam PC a wolala, no video input entering sleep mode. Zkoušel jsem připojit DVI kabel i na integrovanou grafiku a nic se nezmenilo, že by mi z ničeho nic odešla 2mesice stara grafika i motherboard (ta je stara 3roky) zkoušel jsem připojit i přes VGA starsi monitor a to same no video input..ale kdyz to pripojim na notebook pres vga tak oba monitory funguji nevite kde by mohl byt problem?
shipo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2007

Re: No video input

Příspěvek od shipo »

Dělá něco nějaké zvuky? Zkusil bych vyndat grafiku a teprv pak připojit DVI na integrovanou. Je na základní desku určitě zapojen i speaker? Zkoušel jsi vyměnit knoflíkovou baterii? Nepomůže přesun očistěné RAM do jiného slotu/kanálu? ...
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: No video input

Příspěvek od Alfajk »

zkusil bych reset biosu... pokud je speaker, pipne?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: No video input

Příspěvek od dyraen »

Nic nepipne a dnes zkusim vyndat grafiku a zapojit do interni zvlast, ramky jsem nezkousel, ale jeste jsem zapomnel napsat ze vcera jsem poprve mel modrou smrt, ale potom se tomas rozjelo ana bez problemu, ale druhy den rano proste no video input a od te doby nic, pod barakem mame servis tak tam asi zkusim zajit at zjisti v crm je problem a kdyztak ten komponent vymenim, ale tipoval bych to na MB nebo RAM jelikoz zdroj to nebude kdyz se PC normalne zapne, vetraky jedou a grafika sviti, ne?
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: No video input

Příspěvek od dyraen »

Tak jsem vyndal grafiku a stale to nefunguje, problem tedy bude asi v MB, ne ? Kdyby byl špatný zdroj tak by se PC vůbec nespustil nebo se pletu? Jeste muzu zkusit ty RAMky, ale pochybuji, ze problem bude v nich.
iks
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. kvě 2006
Bydliště: Radkov

Re: No video input

Příspěvek od iks »

Zdroj otestuj taky. Tocici vetraky neznamenaji, ze je v poradku.
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: No video input

Příspěvek od dyraen »

A jak otestuji zdroj ? Bohužel nemám další PC do kterýho můžu komponenty vystřídat.
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: No video input

Příspěvek od dyraen »

Hmmm tak jsem vyndal grafiku a jednu ramku a monitor dungoval a normalne se zapl + jsem ho vypl a dal druhou ramku a zapl se taky takze tomu uz vubec nerozumim. Dal jsem zpatky grafiku a zapl a nic, vyndal jsem ji a zapl bez ni a zase nic, jak je mozne, ze vytazenim RAM a zase vlozenim to slo? Stejne neverim, ze odesla grafika podle me je v haji MB a treba jen slot na grafiku nebo tak. Zdroj i RAM tedy musi byt v poradku, ne? Kdyz se to spustilo a.prihlasilo. Otestuji zitra grafiku a ramky v PC co funguje a kdyz oboje pujde tak je problem v MB, ne?
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“