Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
hulvath
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2017

Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od hulvath »

Dobrý Den....
V lednu jsem stavěl bráchovi PC, nainstaloval jsem W7 a vše fungovalo v pohodě až do teď než chtěl udělat novou instalaci windows......... jde také o windows 7x64, nainstaloval jsem ovladače a při instalování ovladačů grafiky už mi bylo divné že obrazovka neproblikává... po restartu PC se Grafika ve správci zařízení objevila, ale byl u ní vykřičník, a systém hlásí kód 43.... Zkoušel jsem nejnovější drivery, starší drivery (konkrétně z data kdy jsem PC stavěl..... zkoušel jsem drivery přes SlimDrivers, GeForce Experience, z CD co bylo u grafiky, ze stránek nvdie... vše bez změny... příjde mi že by byla moc velká náhoda aby grafika byla K.O zrovna po reinstalaci windowsu... díky za veškeré rady....


SESTAVA:

Kód: Vybrat vše

http://leteckaposta.cz/639823477 
SCREEN: (omlouvám se za foto mobilem)

Kód: Vybrat vše

http://leteckaposta.cz/916416280
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od werygood »

Neměl Ryzen problémy s Win7? Proč vlastně neupgraduješ na desítky?
hulvath
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2017

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od hulvath »

werygood píše:Neměl Ryzen problémy s Win7? Proč vlastně neupgraduješ na desítky?
Zadny problemy s cpu sem nezaznamenal, desitky nechce, nicmene ze zoufalstvi jsem je zkousel a tam se mi nepusti ani instalace ovladacu, pise to nepodporo]vany OS, to jsem googlil a tenhle problem ma spusta lidi s ovladacema od nvdia.... Dal jsem to neresil a dal tam zpatky 7
Murun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2005

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od Murun »

Windows 10 je potřeba aktualizovat před instalací ovladačů. Pokud jsou neaktualizované (není alespoň určitá verze buildu), řvou ovladače tu hlášku o nepodporovaném systému.

Které ovladače byly instalované jako první pod Windows 7? Nejnovější z webu Nvidie?
Naposledy upravil(a) Murun dne úte 6. lis 2018, 19:12, celkem upraveno 1 x.
hulvath
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2017

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od hulvath »

Murun píše:Windows 10 je potřeba aktualizovat před instalací ovladačů. Pokud jsou neaktualizované (není alespoň určitá verze buildu), řvou ovladače tu hlášku o nepodporovaném systému.
Neco takoveho jsem se dočetl, ale rad bych to rozjel na w7 x64.... Kdyz to na tom slo predtim normalne tak nechapu proč teď nejede
Murun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2005

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od Murun »

Když rozjedeš grafiku pod W10, alespoň se potvrdí, že je fyzicky v pořádku.

Jinak pod W7 odinstalovat veškeré ovladače grafiky pomocí utility DDU, a nainstalovat nejnovější z webu Nvidie. Když to nepomůže, tak opět DDU, a zkusit druhé nejnovější (případně třetí). Na CD se vykašlat, na Geforce Experience taky, natož na SlimDrivers nebo jiné "hlídače" aktuálnosti ovladačů.

A samozřejmě mít taky nejnovější ovladače pro ostatní HW, hlavně základní desku. Ve správci zařízení vidím nějaké zařízení bez ovladače.
hulvath
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2017

Re: Geforce 1060 - Po reinstalaci windows nefunguje (43)

Příspěvek od hulvath »

Murun píše:Když rozjedeš grafiku pod W10, alespoň se potvrdí, že je fyzicky v pořádku.

Jinak pod W7 odinstalovat veškeré ovladače grafiky pomocí utility DDU, a nainstalovat nejnovější z webu Nvidie. Když to nepomůže, tak opět DDU, a zkusit druhé nejnovější (případně třetí). Na CD se vykašlat, na Geforce Experience taky, natož na SlimDrivers nebo jiné "hlídače" aktuálnosti ovladačů.

A samozřejmě mít taky nejnovější ovladače pro ostatní HW, hlavně základní desku. Ve správci zařízení vidím nějaké zařízení bez ovladače.
Nejnovejsi jsem vzdycky zkousel jako první, je tam jeste druhej pc kam muzu zkusit tu grafiku dat ale nechce se mi s tim srat, podle me je totiz grafika v poradku kdyz predtim šla, až po instalaci os dělá problémy, to by byla moc velká náhoda, jeste me napadlo jestli nebude neco v nastaveni biosu.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“