GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Rosta69
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. zář 2017

GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Příspěvek od Rosta69 »

Ahoj..chci se zeptat,pokud je tady někdo kdo má nebo měl tuto kartu,řešil někdo problém s ukládáním profilu RGB? Ten přiloženej soft si dělá co chce,neukládá vlastní nastavení,svítí jen červená barva,při vypnutí větráčků se točí jako poslední prostřední větrák a svítí po obvodu jedna dioda.
Barnews
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. říj 2012

Re: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Příspěvek od Barnews »

No já sice přímo tuhle kartu od gigabytu nemám. Ale mám jinou od gigabytu, konkrétně 1080ti. A ty jejich softwary sou jeden velkej bordel. Ten RGB fusion je jeden velkej otřes. S updatama se to dokonce měnilo k horšímu, naprosto nefunkční. Proto jsem to úplně odinstaloval. Karta drží na RGB barvu jakou potřebuju a je to OK.

Asi bych ti doporučil nastavit si barvu takovou jakou chceš a pak to zkusit odinstalovat. Ale bojim se že ta karta si to nezapamatuje nevím no. Je to ostuda gigabytu. Otřes. A nikdo to neřeší :-(

Každopádně jedu jak bez RGB fusion i bez toho Aorus Graphics Engine (místo něj MSI afterburner s vlastní FAN curve) a je to super.
Rosta69
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. zář 2017

Re: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Příspěvek od Rosta69 »

Být to v rámci 14 dní tak jim to omlátím o hlavu,bohužel už mám kartu asi 3 měsice doma a až ted jsem ji zapojoval
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Příspěvek od killerek »

Když koukam do poslednich ovladacu AMD do známých problemu, tak ten RGB Fusion bude asi opravdu otresny SW.
Rosta69
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. zář 2017

Re: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Extreme 8G problém s RGB

Příspěvek od Rosta69 »

Dmes jsem volal na reklamace a vzal to týpek kterej měl jasno..ten problém zná a prej je to na reklamaci a vrácení peněz ,nicméně asi sem přišel na to jak uložit nastavení barev větráčků a zatím to funguje ale rád bych nahodil novej bios na grafiku...bohužel na to si nefroufnu,nerad bych z karty udělal rakev.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“