Avance B031 vs 3R systems AIR

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Lukas-SVK
Nováček
Nováček
Registrován: 22. črc 2003

Avance B031 vs 3R systems AIR

Příspěvek od Lukas-SVK »

Ktoru by ste si zvolili a preco?
(Zhanam len ciernu verziu , tak prosim posudzujte len cierne ;))

http://www.3rsystem.co.kr/english/product/case/air.asp
http://216.168.201.72/Site/E03/ProductC ... ord=&test=
Spectral
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 08. čer 2003

Příspěvek od Spectral »

Ta 3R je mnohem hezčí a má fajn vychytávky, ale je malá. Ta druhá je vzhledově nic moc, zato ale veliká a bude se parádně chladit. Takže bych si vybral podle toho, co po bedně chci: jestliže reprezentativní vzhled, protože ji pořád tahám po Lan pařbách apod. -> 3R. A jestliže funkčnost a hafo prostoru pro upgrade -> Avance.
Veterán
Lukas-SVK
Nováček
Nováček
Registrován: 22. črc 2003

Příspěvek od Lukas-SVK »

Spectral píše:Ta 3R je mnohem hezčí a má fajn vychytávky, ale je malá. Ta druhá je vzhledově nic moc, zato ale veliká a bude se parádně chladit. Takže bych si vybral podle toho, co po bedně chci: jestliže reprezentativní vzhled, protože ji pořád tahám po Lan pařbách apod. -> 3R. A jestliže funkčnost a hafo prostoru pro upgrade -> Avance.
Rozmery su porovnatelne.
To jest avance je dlhsia o 5.5cm(od predu smerom do zadu)

Skor ma zaujimaju nejake vlastnosti.
(uchytenie mechanik a pod.)
Prave preto sa pytam majitelov tychto case ake maju skusenosti a ci nemaju linky na nejake tie fotky(vlastne nafotene, nejakych detailov)
Spectral
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 08. čer 2003

Příspěvek od Spectral »

:shock: Ony jsou stejně velké? :o Tak promiň, já jsem ty rozměry nestudoval, ale když jsem viděl, že jedna má čtyři 5,25" pozice a ta druhá šest, tak jsem automaticky předpokládal, že je to bigtower.
Veterán
UFo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UFo »

Spectral píše::shock: Ony jsou stejně velké? :o Tak promiň, já jsem ty rozměry nestudoval, ale když jsem viděl, že jedna má čtyři 5,25" pozice a ta druhá šest, tak jsem automaticky předpokládal, že je to bigtower.
no to prave nejni a tusim ze ma jen 3 5,25" pozice a ty dalsi tri sou v dolni casti casu
pokud je to ta sama bedna co se o ni bavili na OC a tam byly tusim i obrazky vnitrku

EDIT: ten popis je fakt nejaky divny, dal bych krk za to ze je to ona
Durex Applebred 1400 | Asrock K7NF2-RAID | 2x 512MB DDR 400 PQI | Inno3D gf4mx440 | WD 3200YS + 60GB Baracuda V | DVD-RW NEC 3551A | Seasonic S12-430W | M-Audio DX4 + Koss Porta Pro | Hyundai Q790 Silver | Logitech Office Internet Keyboard + MS Wireless Intelli Mouse Explorer 2.0A
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“