Uchycení/odhlučnění HDD u Fractalu XL

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
HeadHunter
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. čer 2005
Bydliště: Ostrava

Uchycení/odhlučnění HDD u Fractalu XL

Příspěvek od HeadHunter »

Uvažuju o skříni od Fractalu (pravděpodobně XL verze), ale dost mi vadí málo 5,25 pozic, neboť mám momentálně 4*HDD v odhlučňovacích boxech a ty se tam prostě nevlezou...zajímalo by mě, jak dobře je vyřešeno uchycení hdd a zda pokud prostor dole pro hdd vycpu ještě nějakou další hmotou, tak zda to hluk z hdd utlumí alespoň stejně dobře, jako ty boxy (u Fractalu XL jsou ty disky dole v oddělené komoře a ta by se dala celá ještě vytlumit).

Díky za názory
Workstation: Intel Core i7-5820K @ 4.375 GHz + Thermalright Silver Arrow ll Gigabyte GA-X99-UD3 ll MSI GamingX GeForce GTX 1060 6GB ll Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3000 ll 1TB NVME Silicon Power + 8TB WD RED + Xilence HD Cooler CL ll Yamaha HTR-4065 + Infinity Alpha 5.0 ll 32" UHD BenQ EW3270U ll Corsair HX520 ll Lian Li PC-7FN ll Razer Basilisk ll Cougar 200K Illuminated Keyboard ll HP LaserJet 1022n

Laptop: Lenovo Yoga 7 Slim ll AMD Ryzen 7 4700U ll 16GB LPDDR4 4166MHz ll 1TB NVME Silicon Power ll 14" FullHD IPS 100% SRGB ll Logitech MX Anywhere 2
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“