redukce otáček

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
felcik
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2011

redukce otáček

Příspěvek od felcik »

dobrý den prosím vás o radu koupil sem od kamaráda case s větráčkem akasa 8cm ale jede furt na 2200 ot. dal by se nějak zpomalit???? zkoušel sem po ve speed fanu ale tam to nereaguje. děkuji. :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: redukce otáček

Příspěvek od Alfajk »

jak je pripojenej ? jestli 3 pin tak by mel jit regulovta pomoci pwm - treba prave speedfan,jesli 4 pin bude mit vlastni regulaci otacek,coz by mel taky zvladnout speedfan ...no a pokud 2pin tak jedine pridavnym odporem - HW reseni(fungovalo by i u 3 a 4 pinu)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
felcik
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2011

Re: redukce otáček

Příspěvek od felcik »

je to na 3pin
felcik
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2011

Re: redukce otáček

Příspěvek od felcik »

a co je lepší aby ten větráček byl vzadu a odsával vzduch ze skříně a nebo ze předu a nasával vzuch do skříně. ted ho mám v bočnici naproti cpu tak nwm co je nejlepší. a estě mám to pc u topení zezadu takže mi to pěkně vytápí i to pc :( proto by možná bylo lepší aby ten větráček vzadu foukal ven nwm . diky :) :)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“