Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 3. prosinec 2020, 21:38

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nanoxia Deep Silence 1
PříspěvekZaslal v: pá 14. prosinec 2012, 21:16 
Nováček
Nováček

zdravím,
scháním nějakou hezkou, odhlučněnou a protipracovou skříň... Zaujala mě Nanoxia Deep Silence 1 viz odkaz: http://www.czc.cz/nanoxia-deep-silence-1-dark-black/117915/produkt
máte s ní nějaké zkušenosti? mohli byste doporučit nebo naopak?
A ještě jsem koukal, že jí dělají v bílé barvě, ale nemůžu jí nikde na e shopu najít.. nemáte někdo link?
Díky za názory

Předmět: Re: Nanoxia Deep Silence 1
PříspěvekZaslal v: po 17. prosinec 2012, 17:13 
Moderátor - dovolená
Moderátor - dovolená

V bielom prevedení napr. tu - http://www.tiphardware.cz/komponenty-a-prislusenstvi/pocitacove-skrine/midi-tower/nanoxia-deep-silence-one-bila.html - ale nie je zatiaľ dostupná

Stačí pozrieť recenzie (myslím, že je ok)...v prípade, že by si chcel len v bielej farbe tak zober Fractal R4 White.

PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell

Předmět: Re: Nanoxia Deep Silence 1
PříspěvekZaslal v: čt 3. leden 2013, 22:05 
Začátečník
Začátečník

Taky uvažuji nad touto Nanoxia a Fractal Desing R4 a nemůžu se rozhodnout... U Nanoxia se mi líběj vychytácky jako možnost rozmístění košů na hdd, oddělená dvířka pro fany a mechaniky a hlavně ten komín nahoře... už mám i vymyšlenou elektroniku jak ho udělat aby se při určité teplotě sám otevřel a rozjeli se ventilátory... Jen se bojím tenčího plechu 0,7mm oproti 1mm u R4 a horšího odhlučnění. Recenzi jsem samozřejmě čet, ale pořád se nemůžu nějak rozhodnout... :-/ neni tu někdo kdo měl obě skříně v ruce?

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní