SilverStone SST-RL01 Redline

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
beny_06
Nováček
Nováček
Registrován: 25. dub 2012

SilverStone SST-RL01 Redline

Příspěvek od beny_06 »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli má někdo s touto skříní zkušenosti.. je to kvalitní skříň? co materiály a tak.. nikde není údaj o hlučnosti předního ventilátoru.. docela se mi zalíbila a přemýšlím o její koupi :) respektive dá se sehnat do takových 1400 něco lepšího?

link: http://www.czc.cz/silverstone-sst-rl01b ... RL01B_seda

diky za jakekoli info
shelby_nr
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 18. říj 2009
Bydliště: NR

Re: SilverStone SST-RL01 Redline

Příspěvek od shelby_nr »

Do tej ceny radšej NZXT Source 210 Elite alebo trochu nad rozpočet - http://pc-skrine.heureka.cz/corsair-car ... ries-200r/
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
beny_06
Nováček
Nováček
Registrován: 25. dub 2012

Re: SilverStone SST-RL01 Redline

Příspěvek od beny_06 »

takovy 2 cerny krabice :D.. co se vzhledu tyce, tak se mi moc nezamlouvaji

jinak jsem tu nekde cetl, ze Silverstone na tom neni zase uplne nejhur a skrine ma pomerne kvalitni :).. asi do ni pujdu

ale diky za nazor
shelby_nr
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 18. říj 2009
Bydliště: NR

Re: SilverStone SST-RL01 Redline

Příspěvek od shelby_nr »

Síce Silverstone robí celkom dobré case, ale až tie "vyššie" (drahšie) modely. Ten SS nie je vyslovene zlý, ale proste za tie peniaze sú lepšie case vid. hore. Ak chceš case s takým "deravým" dizajnom, tak min. Antec 300 Two, Lancool K56N, Corsair 300R
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“