case pro Cooler Master Hyper 212 Plus - pomoc

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
mukl
Nováček
Nováček
Registrován: 16. dub 2006

case pro Cooler Master Hyper 212 Plus - pomoc

Příspěvek od mukl »

Ahoj mam problem potrebuji novou skrin ale aby se mi tam vesel chladic Cooler Master Hyper 212 Plus.

Jsem vcelku bezradny protoze mam doma 3 skrine a ani do jednoho se mi ten chladic proste nevejde - nejde zavrit bocnice je zkratka vysoky :(

Potrebuji co nejmensi cenu ale naduhou stranu potrebuji aby skrin mela predni vystup na usb 2, usb 3 by se taky hodilo ale neni podminkou , dale vystup na mikrofon a repro. Dale aby se tam vesel dlouhy typ graficke karty (abych nenarazil na to ze se mi tam nevejde). 3 pozice a hdd a 1 na dvd mechaniku. Dale bych uvital aby to melo nejakou ochranu proti prachu - ale neni podminkou a asi posledni veci je rozumne usporadani kabelaze .

dekuji za jaky koliv tip.
Matthew01
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2009
Bydliště: Liberec

Re: case pro Cooler Master Hyper 212 Plus - pomoc

Příspěvek od Matthew01 »

Mám NZXT Source 210, vešla se mi tam Noctua NH-U12P, mělo by to být podobné. Podle internetu jsou výšky chladičů stejné (148mm).
Jedinou nevýhodou je prach, ale kabely se dají příjemně srovnat a nepřekážejí, některé verze mají i USB 3. A stojí asi 1200 :)
CPU: Intel i5 750 (2,66GHz@4GHz) MB: Asus P7P55D DDR 8 GB (Kingston a Zeppelin) GK Gigabyte GTX 280 1GB s Accelero Xtreme GTX Pro HDD 500GB WD, 1000GB WD, 1000GB Samsung zdroj Cooler Master M2 720W case NZXT Source 210 kuk LG W2243S-PF chlazení vodník
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“