Chieftec BG-01B-B-SL vs. Aopen H500B

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
uiop
Nováček
Nováček
Registrován: 28. zář 2004

Chieftec BG-01B-B-SL vs. Aopen H500B

Příspěvek od uiop »

Jsem temer rozhodnuty pro toho Chiefa - je levnejsi a a zdroj by mel bejt 360W. Je zajimavy, ze v zahranici nekde pisou 300W, u nas vsude 360W. Co si o nem, pripadne o tom Aopenu myslite? Ten Chief se da sehnat nejlevnejc cca za 2000, ten Aopen nejmin za 2200. Diky
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

jdi do toho Chiefa, ikdyž existují i lepší modely od Chiftecu, ten AOpen ale taky není vůbec špatnej, Chieftec 360W je v pohodě zdroj
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
3lemen7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chieftec BG-01B-B-SL vs. Aopen H500B

Příspěvek od 3lemen7 »

uiop píše:Jsem temer rozhodnuty pro toho Chiefa - je levnejsi a a zdroj by mel bejt 360W. Je zajimavy, ze v zahranici nekde pisou 300W, u nas vsude 360W. Co si o nem, pripadne o tom Aopenu myslite? Ten Chief se da sehnat nejlevnejc cca za 2000, ten Aopen nejmin za 2200. Diky
ten Aopen nevypada zevnitr nic moc (soudim jenom podle obrazku), zda se mi ze ma tenky plechy a dokonce mozna nekde i nezaostreny rohy, pripada mi to takovy "odflakly" :roll: u chiefteca mas celkem jistotu ze to bude kvalitni case
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

ten AOpen je zpracovany velice pekne. mrizky za vetrakama saou vyduty, zdroj je od AOpenu (ale jen 300 :( )... 350W Aopen je lepsi jak 360W chief... navic vypada ze ma 12 cm vetrak, malo mista na disky... pefrektne udelany zaslepky 5 1/4... ale designem mi nevyhovuje...

pritlac a kup H700B :-D
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“