Váš názor na tenhle case

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Tomek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomek »

Case je to dobrej ale ten vnitrek je nic moc sam mam coolermaster ale vyssi tridu kde plechy jsou lip spracovany.
CoolerMaster ATC 201B-SX2, Enermax EG495AX-VE, Asus P4C800-E Deluxe, Intel Pentium 4 3,4@3,6GHz w/ Zalman CNPS9500, 2x1GB Kingston HyperX DDR500 CL 3-4-4-8-1T, Seagate Barracuda 7200.7+ 2x 200GB SATA RAID0 w/ Zalman ZM-2HC2, HIS Excalibur X1950Pro w/ Zalman Zalman VF900-CU, Creative Labs X-Fi Elite Pro 64MB X-RAM, Logitech Z-10, DVD±RW Teac DV-W518GM, IOMEGA ZIP 250MB, Zalman ZM-MFC1, Logitech diNovo Media Desktop for Bluetooth 2.0 CZ, Steelpad 4S, 19" Sony LCD SDM-HS95P
MrkEw.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrkEw. »

Tomek píše:Case je to dobrej ale ten vnitrek je nic moc sam mam coolermaster ale vyssi tridu kde plechy jsou lip spracovany.
taky sem se divil, když jsem videl jak vypadá ten vnitrek........ale ten vnitrek stejne pude poniklovat tak bude vypadat lépe. :roll: :-D
MrkEw.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrkEw. »

Tak tady jsem nahodou(při prohlížení kofis parties :wink: ) narazil na ten case jak vypadá v realu......a potesilo me to :-D .

Obrázek

už jen vydelat ty prachy :( 8)
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Notak takhle vypadá snad ještě líp...:) Ale dost bych váhal, kterou barvu vzít...obě vypadají rozkošně...:)
MrkEw.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrkEw. »

4stoobi: jj premmýslel jsem nad tim dost dlouho a nakonec sem se rozhodl, že vezmu tu černou......jelikož bych chtel ten vnitrek poniklovat :roll: ......ta stríbrná by vypadala krute s bilim neonem....neco ve stylu HyperCude na bittechu :-D .... ale ja beru tu cernou....ta mi proste padla do oka......ted už jen setrim.. :wink:
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Tak to určitě nebude chyba...a pokud teda necháš vnitřek poniklovat, tak se těším na fotky! Bude to podle mě nádhera...takže hodně štěstí a snad se brzy pochlubíš... :wink:
MrkEw.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrkEw. »

jj thx...už tak nejak mam v hlave srovnaný co a jak s tim udelat.......ale potreboval bych sehnat tu firmu, která řeže vodou.......jeste sem premýslel o nejaky originálním tvaru do bocnice, ale asi zustanu u obdelníku se zaoblenýma rohama....

NEVÍTE PLS NEKDO O NEJAKÉ FIRMICCE CO BY MI ŘÍZLA BOCNICI VODOU....
MrkEw.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrkEw. »

jak silnej muže bejt ten plech na bocnici u toho casu?
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

MrkEw. píše:jak silnej muže bejt ten plech na bocnici u toho casu?
Já bych to viděl na standardních 0,8mm, možná 1mm, ale víc ne...a míň asi taky ne... :wink:
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“