Uchycení komponenet / HHD / ROMky / v Acrylic Blue od Spire?

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
macinn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2006
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Uchycení komponenet / HHD / ROMky / v Acrylic Blue od Spire?

Příspěvek od macinn »

Líbí se mi tahle bedýnka - ale prijde mi tam zavadejiví uchycení komponent/jak to tam jako bude drzet?/ prijde mi to hodne labilní.To nemluvím o zdroji.Kdo mate nejaky zkusenosti tak mi please pisnete.dik Tady je - http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S ... XSBACRYLIC
Naposledy upravil(a) macinn dne pon 20. úno 2006, 08:51, celkem upraveno 14 x.
Intel Celeron D 2,53 / Motherboard FIC P4M-800M/T2 / VIA Apollo P4X533/PT880 / 1,28 GB ram Samsung/A-data / HDD Samsung 80 GB / Leadtek Winfast 6600 GT-500/900:580/1125 / Via AC' 97 Enhanced Audio Controller / LCD 19´ Hyundai B91D / Windows XP sp 2 / CD RW LG / DVD RW Samsung / Tv Tuner Leadtek Winfast XP 2200 / Repro Mercury 2.1 / KB C-Tech podsvícená+ Mouse A4Tech
macinn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2006
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macinn »

Hosi to ji fakt nikdo nemate doma?????Nebo ji nevideli na vlastni bulvy??Napiste vas dojem......
Intel Celeron D 2,53 / Motherboard FIC P4M-800M/T2 / VIA Apollo P4X533/PT880 / 1,28 GB ram Samsung/A-data / HDD Samsung 80 GB / Leadtek Winfast 6600 GT-500/900:580/1125 / Via AC' 97 Enhanced Audio Controller / LCD 19´ Hyundai B91D / Windows XP sp 2 / CD RW LG / DVD RW Samsung / Tv Tuner Leadtek Winfast XP 2200 / Repro Mercury 2.1 / KB C-Tech podsvícená+ Mouse A4Tech
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-COM »

vybíral jsem bednu pro jednu sestavu a takle mne taky zaujala, ale po troše hledání jsem zjistil, že ten větrák je hlučný. Tak jsem ji nevzal
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
Brogg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2003
Bydliště: Brno, Zlín

Příspěvek od Brogg »

jj, taky jsem cetl, ze ten predni vetrak je hlucny, spis nebrat...
Wandering*Walking*Drifting with the tide
Browsing*Searching*Finding our way through life
(The Gathering - Box)
macinn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2006
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macinn »

borci pisete mi ze jste nekde cetli ze ten verak je hlucnej, muzete mi poslat nejakej link kde jsou podrobnosti?? ale vetrak ma primo na case regulator, takze by se dal zpomalit.... sakra hosi me se ta bedna libí!!!!
Intel Celeron D 2,53 / Motherboard FIC P4M-800M/T2 / VIA Apollo P4X533/PT880 / 1,28 GB ram Samsung/A-data / HDD Samsung 80 GB / Leadtek Winfast 6600 GT-500/900:580/1125 / Via AC' 97 Enhanced Audio Controller / LCD 19´ Hyundai B91D / Windows XP sp 2 / CD RW LG / DVD RW Samsung / Tv Tuner Leadtek Winfast XP 2200 / Repro Mercury 2.1 / KB C-Tech podsvícená+ Mouse A4Tech
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

omg, když se ti líbí tak si jí kup ne? a když chceš vědět jestli je ten větrák hlučnej tak použij kouzelnou adresu http://www.google.com
Brogg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2003
Bydliště: Brno, Zlín

Příspěvek od Brogg »

http://www.modthebox.com/review340_1.shtml
Problém s vytlačenou mřížkou od výrobce - doporučují ji odstranit - brání to proudění vzduchu. No a hádej co to vydává za zvuk :wink:
Wandering*Walking*Drifting with the tide
Browsing*Searching*Finding our way through life
(The Gathering - Box)
Brogg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2003
Bydliště: Brno, Zlín

Příspěvek od Brogg »

Prostě pokud se Ti líbí, tak víš, že získáš bednu průměrné kvality s dobrým přístupem vzduchu. Ten přední větrák si pomocí toho "minikontroleru" snížíš snad na únosnou mez. Já bych si ji nekoupil a to z důvodu:
- nelíbí se mi bočnice
- myslím, že tak výkoný aktiv na intake pozici je zbytečný (mnohdy stačí pasivní intake, který již tak dostatečně ochladí disky v této pozici)
- celkové pojetí je příliš na styl, který mi nevyhovuje - já raději decentní styl.
Toť vše :wink:
Wandering*Walking*Drifting with the tide
Browsing*Searching*Finding our way through life
(The Gathering - Box)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“