Sluchátka do 3000 vč. DPH

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od r34ktor »

Tak si kup odpovídající zvukovku a když o to tolik stojíš, můžeš si v ní pseudo 3D zvuk generovat. Umí to např. prakticky všechny karty s čipy od Cmedia.
Knowledge is power
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od CZECHYa »

Pheonix píše:No len tie sluchadlá nemajú 3d zvuk ktorý ja chcem
3D zvuk je jen softwarově generovaný, takže ho primárně má umět zvukovka. Sluchátka této kvality zvládnou "3D zvuk" bez problému a nepotřebuješ k tomu předražená plastová sluchátka mizerné kvality. :)
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
Pheonix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2015

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od Pheonix »

No ak to bude podporované aj pri hrách tak nemám problém. Lebo hrávam armu a tam by sa mi to hodilo. No ale ku veci.

Ku tým slúchadlám bojím sa toho že sa zase zlomí kábel a tam som už nahraný. čiže neboli by nejaké iné s tým že ten kábel by sa pripájal aj do slúchadiel aj do pc ? A kú zvukovku kúpiť ?

ďalej ten mikrofón nemám kde dať mám dva monitory spojené do kopi tka to nemám kde strčiť.
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od r34ktor »

Jako levná dobře hrající uzavřená sluchátka s festovním přívodním kabelem doporučím Superlux HD-662. Mikrofon externí (viz dříve).

Charakteristiku si můžeš vybrat dle preferencí: HD-662, HD-662B, nebo HD-662F. Viz http://www.superlux.com.tw/productInfo. ... el=2&lv0=1

Rozumná levná zvukovka s podporou Dolby Headphone a Virtual 7.1 je např. Asus Xonar DG(PCI)/DGX(PCIe).
Knowledge is power
Cocroach
Černá karta
Černá karta
Registrován: 26. pro 2012
Bydliště: Vyškov

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od Cocroach »

teď jde o to, jestli to sprasení zvuku stojí za 1,5 těch sluchátek
Pheonix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2015

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od Pheonix »

Jednoducho nemusí to biť lacné. Čo chcem od toho je aby to celé bolo do 120-140€

Sluchátka aby neboli závislé na pevnom kábli a mali potom perfektný zvuk.
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od r34ktor »

Cocroach píše:teď jde o to, jestli to sprasení zvuku stojí za 1,5 těch sluchátek
Tak existují i levné generátory prostorového zvuku - např. USB AXAGO ADA-20. :wink:

Každopádně kvalitní stereo je ve hře výhodou (výjimkou mohou být hry podporující vícekanálový výstup nativně). Ovšem placebo mnohokanálového zvuku namixovaného do sterea je pro některé jedince přitažlivější.
Knowledge is power
Pheonix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2015

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od Pheonix »

Ach ja sa v tomto stracam proste poradte mi zostavu kvalitnu do 150€ s mikrakom. A hlavne oplati sa mat zapnuty 3d zvuk v hre alebo ja uz fakt neviem a nicomu nechapem
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od r34ktor »

Prostě zatím kup pouze sluchátka a uvidíš. Pokud není implementace zvukového čipu na základní desce nějak zkriplená (provoz ostatních komponent generuje rušení do výstupu), jsou vesměs použitelné.

Audio-technica je dobrá volba. Pokud máš odpovídající rozpočet, jdi do nich.
Knowledge is power
Pheonix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2015

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od Pheonix »

Ale ktoré slúchadlá ?
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

SLUCHÁTKA

Příspěvek od kesi »

Ahoj kucí, prosím poraďte mi kvalitní herní sluchátka s prostorovým zvukem. Ne kožená, na léto by to nebylo žádoucí. Cena kolem 1500 Kč. Předem děkuji, dlouho jsem tohle fórum nestudoval, tak snad mě nepošlete do nejsymetričtěji rozdělené části těla. :-D

Psáno z mobilního zařízení.

Edit: něco jsem samo pročetl a vycházej mi dobře Creativy HS 800 bo Sound Blaster Inferno, ale tuším nemaj prostorový zvuk. Hledám 5.1 či 7.1
Zvukovka pouze integrovaná na desce MSI Z97 GAMING 5.
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Kúpa sluchadiel

Příspěvek od CZECHYa »

Pheonix píše:Ale ktoré slúchadlá ?
T500 jsou dobrým základem v kategorii uzavřených. Link je výše.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: SLUCHÁTKA

Příspěvek od CZECHYa »

Osobně bych raději vzal kvalitní stereo sluchátka a přes zvukovku simuloval 5+1 nebo 7+1. Sice nechápu smysl těchto pseudo efektů, když na tak malém prostoru jako jsou sluchátka lidské ucho není schopné dokonalé rozlišit všechny tyto signály, ale budiž.

Opět platí stará dobrá klasika Audio-Technica T500 kolem 2000 vč. 5 let záruky a nasimulovat softwarově přes ovladače 7+1. Nemají mikrofon, je třeba dokoupit externí.

http://www.czc.cz/audio-technica-ath-t5 ... 17/produkt
+
http://www.czc.cz/plantronics-audio-300 ... 31/produkt
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: SLUCHÁTKA

Příspěvek od kesi »

CZECHYa píše:Osobně bych raději vzal kvalitní stereo sluchátka a přes zvukovku simuloval 5+1 nebo 7+1. Sice nechápu smysl těchto pseudo efektů, když na tak malém prostoru jako jsou sluchátka lidské ucho není schopné dokonalé rozlišit všechny tyto signály, ale budiž.

Opět platí stará dobrá klasika Audio-Technica T500 kolem 2000 vč. 5 let záruky a nasimulovat softwarově přes ovladače 7+1. Nemají mikrofon, je třeba dokoupit externí.

http://www.czc.cz/audio-technica-ath-t5 ... 17/produkt
+
http://www.czc.cz/plantronics-audio-300 ... 31/produkt
Díky, :) opět jsem něco pročetl a díval jsem se, že doporučuješ i AKG K 142 HD, tak bych vzal asi ty. T500 jsou, jak tak koukám na Googlu kožená.
chcipi
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. čer 2007

Sluchátka do 2000kč na CS:GO+hudbu

Příspěvek od chcipi »

Zdarec,
dívám se po nějakých kvalitních sluchátkách co mají prostorový zvuk kvůli hraní Counter Strike:GO, poté samozřejmě i poslech hudby. Nemusím zdůrazňovat že je třeba aby byly pohodlné a netlačily ani po delší době.

Zatím co mám vyhlídnuté tak jsou tyto dvě:
http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-neon ... 36/produkt sice trochu přesahují můj limit ale líbí se mi design + že mikrofon se dá zasunou do sluchátek a mohu si je připojit k telefonu a vzít si je ven.

http://www.czc.cz/creative-tactic-3d-ra ... 86/produkt tady se mě zas líbí že jsou wireless ale nedají se připojit k telefonu kvůli USB.

Vůbec se ve sluchátkách nevyznám, měl sem jen jeden headset za asi 300 kč kde mě po dvou hodinách začaly tlačit na hlavu a od té doby je mám jen na stole jako mikrofon :D
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Sluchátka do 2000kč na CS:GO+hudbu

Příspěvek od r34ktor »

Knowledge is power
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: SLUCHÁTKA

Příspěvek od kesi »

Ještě mě napadá, zase ty kožené se dají upocené utřít, ne? Ty plyšáky pot spíše absorbují.
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: SLUCHÁTKA

Příspěvek od CZECHYa »

Osobně bych neřešil moc materiál, tohle není kůže, ale syntentická kůže, která narozdíl od té pravé netrpí tolik na pot (typickým problémem pravé kůže je tvrdnutí náušníků a jejich rozpraskání, což u T500 se neděje). Vyzkoušet ve 14 denní lhůtě je nejlepším řešením. Výhodou T500 je skvělá konstrukce, dlouhá záruka a velmi adaptivní (automaticky se přizpůsobující) hlavový most a pro drtivou většinu lidí jsou pohodlná a dobře izolují okolní zvuky.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Sluchátka do 3000 vč. DPH

Příspěvek od CZECHYa »

http://headphones.cz/inshop/domaci/audi ... -sr60i.htm

Na Headphones mají nyní více než 1000 korun slevu na SR60i od Grado, pokud někdo miluje metal či podobné tvrdší žánry, tak doporučuji zvážit koupi. Pouze varuji jedná se o malá otevřená sluchátka, takže všechno uslyší i vaše okolí. Za ty peníze skvělá volba na kolo či běhání ven, pokud se poperete s delším kabelem.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Sluchátka do 3000 vč. DPH

Příspěvek od davkol »

Více než 1000 korun? Blbost. Oproti sluchatka.net asi pětistovku (oproti původní ceně tak před rokem nejvýš tři stovky; asi kvůli měnové konverzi), oproti normální ceně v USA furt o aspoň pětistovku dražší.

Taky se hodí laskavého potenciálního kupce upozornit, že se radikálně různí názory na jejich pohodlnost.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“