Sluchátka na sport

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Thaxim
Nováček
Nováček
Registrován: 09. srp 2016
Bydliště: Uherské Hradiště

Sluchátka na sport

Příspěvek od Thaxim »

Zdravím,
nedávno mi umřeli moje letité sennheiser-mx-680-sports. Nestačím se divit co tyhle sluchátka vydržely.
víc jak 5 let služby kdy sem je skoro každý den tahal sebou v baťohu a rozmotával a muchlal zase zpátky.
Hledám teď za ně náhradu, takže uvítám jakkýkoliv váš návrh
Díky
Vorenus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2012

Re: Sluchátka na sport

Příspěvek od Vorenus »

http://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-mx-686-sports/ ? Popř. řada cx má lepší zvuk, ale fakt dobře izoluje okolní zvuk - což může být při běhu i na škodu, ale já běhám po kopcích lesem, kde auto nepotkám. Osobně mám už 3 roky Sennheiser CX 685 Adidas Sport a stále drží a taky dostávají dobrou čočku, jen mi občas trochu vadí, že neslyším dech/tep. Jestli ti zvukově vyhovovaly ty pecky, tak bych šel asi do těch mx 686 ... oproti jiným sportovním sluchátkům mi příjde, že Sennheiser má skvěle zpracovaný kabel, který je fakt mechanicky odolný a na rozdíl od obyčejné bužírky vydrží i větší mrazy.
CPU: i7-6700K, RAM: 16GB Corsair Vengeance LPX Black 3200, GPU: GTX 1070 Gainward Phoenix GS, MB: Asus Z170 Pro Gaming, SSD: MX100 256GB+M4 128GB, HDD: 3TB Toshiba E300, zdroj: Seasonic X-660W Gold, Case : Define R4 Black, Monitor: Dell U2515H, Zvuk: USB DAC CARAT-Topaz Signature + Audio-Technica A900x
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Sluchátka na sport

Příspěvek od icebosss »

taky bych šel do Sennů, ty špuntové či peckové mají dost nesmrtelný kabel, trvalo mě ho zničit pár let a to jsem mu dával čočku a to jen díky tomu, že regulaci hlasitosti byla na kabelu, to bylo ono slabé místo
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“