Výber slúchadiel, ktoré ?

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Výber slúchadiel, ktoré ?

Příspěvek od Zofrenko »

po týždni strávenom nad výberom slúchadiel som sa rozhodol napísať aj sem možno niekto poradí :)
rozhodujem sa nad kúpou sluchadiel, podmienka je aby boli 7,1

momentálne medzi týmito

https://www.alza.sk/sennheiser-pc-373d-d4436008.htm

a týmito

https://www.alza.sk/hyperx-cloud-revolv ... tm#recenze

ktoré by ste mi odporúčili skôr ? alebo aj neake iné , podmienka je 7,1

vdaka
staffy
Nováček
Nováček
Registrován: 25. kvě 2017

Re: Výber slúchadiel, ktoré ?

Příspěvek od staffy »

LOL načo 7.1 :D Či viac pásikov=viac adiddas?
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Výber slúchadiel, ktoré ?

Příspěvek od PKBO »

Souhlasím, raději bych si pořídil kvalitní stereo, než tenhle softwarový mixer zvuků. A to i kvůli hrám..
S DT990 jsem byl schopný střílet v CS skoro poslepu..
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Výber slúchadiel, ktoré ?

Příspěvek od BRKO »

7.1 je k hovnu. Stereo verze Hyper Cloud ma imho nej pomer ceny/vykon.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Výber slúchadiel, ktoré ?

Příspěvek od Zofrenko »

už som aj zabudol na tento post heh, ale vratim sa k tomu
skušal som viacero priestorovych sluchadiel chlapci, ale ste trocha mimo :lol: súhlasim,že vačšina môže byt shit a ten zvuk sa zdeformuje
no mám už doma druhy mesiac sennheiser pc 373d a to je teda úplne o niečom inom, nechce sa mi to písat od znova tak skopirujem recku čiže moju skúsenost, čo som daval na alzu

Audiofily a odborníci odsúdzujú USB priestorove slúchadla, že je to fake virtual a znie to zle. Ano pri lacnych headsetoch to je pravda, ako napr pri Mojich starych Genius cavimanus alebo Hyper x cloud, tam ten priestorovy zvuk je slaby. Ale pri tychto kvalitnych open sluchadlach to je niečo neuveriteľné. Ak spustím player unknown battleground a zapnem 7,1 zvuk, ten rozdiel je neuveritelny, dokážem rozoznat každy zvuk každu jednu stranu, veľmi jasne rozoznam či ide zvuk spredu alebo zozadu , zozadu zlava atd čiže 360 stupnov.. to pri žiadnych inych 7,1 sluchadlach nezažijete.. Ten priestorovy zvuk znie dokonca presnejšie ako pri Asus rog centurion ktore maju original 5 repračikov v jendom sluchadlu prave pre vytvorenie toho priestoru,, tieto sluchadla to nepotrebuju, pretože otovrena konštrukcia spolu s kvalitnou dongle zvukovkou + Sennheiser nema konkurenciu :) treba vyskúšať a potom ohodnotit.. kto chce naozaj pocit priestoroveho zvuku, lepšie sluchadla na trhu nenajdete
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“