Top herní headset (open)

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Gerbes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Top herní headset (open)

Příspěvek od Gerbes »

Chci si pořídit nový headset a nechci řešit kombo sluchátek a nějakého modmicu. Na ceně nesejde, hledám top kvalitu. Podle ohlasů preferuji otevřená sluchátka (všichni tvrdí, že mají lepší prostorové vnímání, je přirozenější mluvit a slyšet se u toho a nepotí se uši) - předpokládám, že sound leak by neměl být takový problém, aby ho chytal mikrofon jako zpětnou vazbu, apod.

V mém výběru mám momentálně násl.:
- Audio Technica ATH-ADG1x
- Sennheiser GameOne (nebo počkat na GSP-500)

Bohužel nenašel jsem, kde by se dala sluchátka vyzkoušet a tak bych se na vás rád obrátil, zda nemáte někdo praktické zkušenosti a srovnání, případně nějaký další tip na headset, který mi unikl..

Díky.

Opakuji, uzavřeným bych se asi raději vyhnul, pokud mě nechcete přesvědčovat, že budou na tom zvukově lépe (Bayerdynamics MMX 300 v2, Audio Technica ATH-AG1x, Sennheiser GSP-600)
Gerbes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Top herní headset (open)

Příspěvek od Gerbes »

Tak jsem byl vyzkoušet sluchátka Audio Technica (sice jiný model) a jejich 3D wing systém je na mojí relativně úzkou hlavu na nic... Zároveň jsem si potvrdil, že open sluchátka mi vyhovují mnohem víc.

Takže to vypadá na GameOne, nebo počkat na ty GSP-500. Nemáte někdo nějaké informace, kdy zhruba by ty GSP-500 mohly vyjít?
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Top herní headset (open)

Příspěvek od Shaquille »

Nemyslis spise nedavno predstavene GSP 600? Mely by byt koncem mesice, ale nikdo ti to pravdepodone nezaruci, objednavky nejsou potvrzene (dle mych informaci). cena cca 6,5k
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Gerbes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Top herní headset (open)

Příspěvek od Gerbes »

GSP-600 jsou uzavřena sluchátka a je možné je už přeobjednat s tím, že dorazit by měli teď během února. GSSP-500 bude jejich otevřená varianta, která zatím nebyla představena, ale bude následovat hned po GSP-600. Otázka je, za jak dlouho. Předpokládám, že budou technologicky nad dnešními GAMEONE, tak nevím, zda nepočkat.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“