Bezdrátový reproduktor k NTB?

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Bezdrátový reproduktor k NTB?

Příspěvek od smile4me »

Zdravím pánové,
rád bych si nechal poradit, zda-li zde nemá někdo z vás nějaký tip na bt reproduktor k notebooku, který bude sloužit jako náhrada za integrované velmi slabě hrající repro v notebooku.
Zalíbil se mi JBL Go2, ale ten prý nehraje, pokud je reprák v síti, což mi moc nevyhovuje. Jinak co se týče velikosti a funkcí (nepotřebuji žádné sloty na sd karty, fm tuner a podobné zbytečnosti, voděodolnost) by byl fajn.
Reproduktor by měl stát okolo 1000,-
Nečekám žádnou hifi bombu, ale něco, přes co si pustím například film a uslyším i nějakou konverzaci a ne jen nějaké ševelení, jako nyní.
Velice děkuji :)
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
rici833
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2015
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Bezdrátový reproduktor k NTB?

Příspěvek od rici833 »

Ahoj mám 2 rokem LAMAX Beat Sentinel SE-1 bluetooth reproduktor.Jsem spokojený hraje dobře a je odolný proti prachu, stříkající vodě a dešti.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Bezdrátový reproduktor k NTB?

Příspěvek od Craukoth »

Taky máme doma ten Lamax co píše rici833 a za tu cenu hraje dobře. S JBl mám zkušenost jenom s reprákkem, který stál tak trojnásobek toho co chceš. Ten Go2 nevím jak hraje.
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: Bezdrátový reproduktor k NTB?

Příspěvek od Ulas »

Mám starší JBL GO asi 3 rok a jsem spokojenej, používám do fitka nebo k ntb doma.
Hraje dost hlasitě a hraje dobře na tak malou krabičku.
Když je zapojenej v síti, tak hraje také. Myslím, že je to blbost, aby 2jka nehrála.
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Re: Bezdrátový reproduktor k NTB?

Příspěvek od smile4me »

Děkuji chlapi, nakonec jsem koupil ten JBL GO 2 a velká spokojenost. Na to jak je malý a k čemu bude užíván, tak je parádní a to, že nehraje v síti, byla fakt blbost. :)
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“