Výběr zvukové karty

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Krezz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. zář 2009
Bydliště: Rýmařov

Výběr zvukové karty

Příspěvek od Krezz »

Ahoj,

po mnoha letech bych rád vyměnil mou Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series, jenže nevím za co. Co se týká ceny, asi za to nechci vysolit 10k. Cenu bych viděl tak okolo 2-3, ale kdyby se našlo něco, co stojí za příplatu, tak hlady neumřu.

Co od toho čekám. Kvalitní zvuk, nemusí být 7.1 (sluchátka mám https://www.alza.cz/sennheiser-game-zer ... 562829.htm, jinak obyčejný repro logitech 2.1), žádný praskání, šum aj. neduhy. Tedy jinými slovy, očekával bych, že to nebude horší, než to co jsem roky používal, bude to fajn poslech při hraní her a využiji sluchátka na 100%.

Do zvukovky budu mít připojené repro + sluchátka + mikrofon, takže musí mít vstup na mikrofon a musí mít dva vstupy out. V žádným případě nechci lozit pod stůl a něco ručně přepojovat, takže chci, aby šlo softwarově přepnout jedno zařízení na jiné. Prý to creative neumí. Koukal jsem i na Asus Xonar, ale tam jsem zas slyšel o problémech s ovladači na Win 10.

Je mi celkem fuk, jestli to bude externi na USB nebo interni na PCI-E. Za mých dávných časů nic jako externí zvukovky nebylo, takže tomu prd rozumím. Díky za každý tip ke koupi.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“