Poděl se zvukovkou

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Poděl se zvukovkou

Příspěvek od Aros »

Zdravím, mám tu postarší základovku od Jetwaye pro socket A Stáhl jsem si jejich nejnovější ovladače pro integrovanou zvukovku, a ono si to normálně nefunguje. Ve správci zařízení/stav zařízení je napsáno:
"Toto zařízení nelze spustit(kód 10)."

Nevíte někdo, co je to za poděl, popřípadě kde se dozvím co je kód 10 za chybu? Psal jem několikrát na support Jetwaye, český i globální, ale nikdo mi neodpovídá, jsou to šmejdi!
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

Co máš za OS? Jestli nemáš WinXP minimálně s integrovaným SP2, tak je to tím..nebo ten SP2 (SP3) doinstaluj :wink: Tohle se mi taky kdysi na pár PC s WinXP stalo a příčinou byl právě chybějící SP2.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od CyberDeath »

neni to nahodou model 266B nebo tak nejak s chipsetem VIA 266 ? jestli ano tak ta zvukovka na te desce si dela co chce jednou sem ovladace hledat 2 dny (vyzkousel 10tky verzi nez zacly nektere fungovat) - nektere nesly nektere sly ale praskal zvuk u nekterych sel zvuk zrychlene u nekterych zpomalene :-D . naposled sem to vyresil tak ze sem tam hodil PCI zvukovku co sem mel doma :-)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek od Aros »

Ano, je to 266B. hmm....
Zkusím SP2. Zatím díky.
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
GoodspeedM
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GoodspeedM »

na 90% to budou sp2.
CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual core 5200+ 2.7Ghz, Motherboard: ASUS M2N-E, RAM: DDR2 Kingston 2GB 800mhz , GPU: ATI Radeon HD 5770 512MB DDR5, HDD: 320 GB seagate baracuda, DVD RAM: LG, TV: Pixel view TV pro ,
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od CyberDeath »

ja jsem na to instaloval vzdy SP2 verzi a opravdu v tom nebyl problem :-) problem je v desce a ovladacivh :-)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek od Aros »

No,SP2 jsem nenašel - fakt nevím kam jsem tu instalačku zapožil, ale mám SP3, takže zkusím...
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“