M-Audio Revolution ve Win7 64b

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
ondra.palas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2010
Bydliště: Dačice/Dobšice

M-Audio Revolution ve Win7 64b

Příspěvek od ondra.palas »

Zdravím, mám dotaz,
ze staršího PC jsem si do dal do nového zvukovku M-Audio Revolutin 5.1. Na XPčkách nebyl s ovladači nikdy problém, ve Win7 64bit se mi jí nedaří rozjet. Sedmičkový ovladače nejsou, Vistový ani XPčkový mi v režimu kompatibility nejedou. Tzn. nejde v ovladačích ani test jednotlivých repro, nic nehraje. Stále mi to píše, že mám ověřit jestli nehraje zvuk z jiného zdroje.
Kartu jsem do PC dal z toho důvodu, že s integrovanou zvukovkou Realtek High Definition Audio mi 5.1 zvuk rozjet taky nejde. Mám nejnovější ovladače, zkoušel jsem všechny možné kombinace připojení na konektorech. V ovladačích při testu normálně všechny repro jdou. V přehrávači JetAudio taky. Ale v jiných přehrávačích ani ve hrách nejdou, jen normální stereo. O těhle problémech ve Win7 64b jsem už na netu něco našel, ale nikdy nic nepomohlo.
PC: AMD Phenom II X4 955 Black Edition, Cooler Master Hyper 212 Plus, Gigabyte GA-770TA-UD3 (rev. 1.0), Zeppelin Gold 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz, FORCE3D HD 5770 1GB DDR5, Samsung SpinPoint F3 3.5" 1TB HD103SJ, Hitachi Deskstar SATA 320GB, ext. Toshiba PX1393E-2G32 - 640GB, Seasonic SS-500ET-F3 500W Bronze OEM, Nexus Clodius case, MS Sidewinder X4, Gigabyte GM M8000X, Steelpad QCK, Genius SW-HF 5.1, Koss Porta Pro, SHURE SRH 240
NTB:Toshiba Satellite L300
Nokia N96, navi Evolve Multitrax
mazuji
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. zář 2008
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: M-Audio Revolution ve Win7 64b

Příspěvek od mazuji »

mas to nejake hodne divky skus tu zvukovku reklamovat
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“