Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 14. prosinec 2019, 21:41

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Problém s 5,1 zvukem
PříspěvekZaslal v: út 31. srpen 2010, 10:23 
Červená karta
Červená karta

Mám takový problém....repro Genius 5,1 5005....zvukovka na z.desce Gigabyte EP43-DS3, doteď jsem měl zapojený ty bedny přes 3 kabely tzn: zelený, černý, oranžový....z ničeho nic přestal hrát subwoofer, ale jenom při tomto zapojení. Když ty bedny zapojím jenom přes zelený a nastavím v ovladačích místo 5,1 pouze stereo tak sub hraje, jinak při 5,1 mám aktivovanou "správu bassu" což je správně jinak kdysi nehrál.
Máte někdo stejné zkušenosti, případně víte jak ten problém vyřešit... :?:

Předmět: Re: Problém s 5,1 zvukem
PříspěvekZaslal v: pá 3. září 2010, 14:28 
Začátečník
Začátečník

center ti hraje? jsou na stejném kabelu..

a jsi si jistý, že nehraje? není možné, že hraje, ale potichu? vím, že u některých ovladačů byl problém s prohozením Sub a center a řešilo se to myslím volbou v ovladačích.. když už jsme u ovladačů, máš nejnovější verzi?

PříspěvekZaslal v: ne 5. září 2010, 14:15 
Červená karta
Červená karta

ono to hrálo jak mělo a z ničeho nic prostě přestalo, nehraje vůbec, ovladače jsem stáhl nové a pořád stejné...napadá mě že možná odešel kabel, nebo konektor na zesiku...je tam nějaký "5,1 input2", teď mi to nehraje Surround ale Stereo přes 1 3,2mm Jack a subík hraje...

PříspěvekZaslal v: pá 5. listopad 2010, 09:04 
Nováček
Nováček

Nazdarek tak mam taky problem. poridil jsem novej komp s deskou Asus Crosshair IV a tak jsem pozapojoval reproduktory kabelem kde jsou na jedne strane tri jacky a na druhe petikolik nebo co to je primo do bednicek. mam bednicky Genius HF5.1 5000. Jediny co mam problem je subwoofer. Kdyz pustim Winamp tak mi hraje leva prava strana jakoby stereo to je v poradku ale subwoofer je jakoby vyplej. kdyz dam ve windows 7 test reproduktoru tak vsechny hraji jak maji a i pri testu subwooferu se ozyva bruceni. Ve hrach se mi ozyvaji jednotky/lide podle toho kde stoji tak v tom repraku.to je dobry..ale nejsou tam zadny hluboky tonu z toho subwooferu.resil to nekdo?diky za rady...

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní