Problém s 5,1 zvukem

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
graf8
Červená karta
Červená karta
Registrován: 06. kvě 2009
Bydliště: Havířov-City

Problém s 5,1 zvukem

Příspěvek od graf8 »

Mám takový problém....repro Genius 5,1 5005....zvukovka na z.desce Gigabyte EP43-DS3, doteď jsem měl zapojený ty bedny přes 3 kabely tzn: zelený, černý, oranžový....z ničeho nic přestal hrát subwoofer, ale jenom při tomto zapojení. Když ty bedny zapojím jenom přes zelený a nastavím v ovladačích místo 5,1 pouze stereo tak sub hraje, jinak při 5,1 mám aktivovanou "správu bassu" což je správně jinak kdysi nehrál.
Máte někdo stejné zkušenosti, případně víte jak ten problém vyřešit... :?:
Gigabyte EP43-DS3,Intel C2Q 8200 2,33@2,90ghz (freezer 7 pro), 2x2 gb Kingston HyperX 1033mhz, Msi Nvidia GTX 260 600@1300@1050mhz,500gb samsung.....Mě to stačí!!
UberDiablo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2010
Bydliště: Východní čechy

Re: Problém s 5,1 zvukem

Příspěvek od UberDiablo »

center ti hraje? jsou na stejném kabelu..

a jsi si jistý, že nehraje? není možné, že hraje, ale potichu? vím, že u některých ovladačů byl problém s prohozením Sub a center a řešilo se to myslím volbou v ovladačích.. když už jsme u ovladačů, máš nejnovější verzi?
775 reborn.. X48 & C2D E5200 (THX 2 Frost), zatím pouze @4,9GHz na vzduchu i vodě
graf8
Červená karta
Červená karta
Registrován: 06. kvě 2009
Bydliště: Havířov-City

Re: Problém s 5,1 zvukem

Příspěvek od graf8 »

ono to hrálo jak mělo a z ničeho nic prostě přestalo, nehraje vůbec, ovladače jsem stáhl nové a pořád stejné...napadá mě že možná odešel kabel, nebo konektor na zesiku...je tam nějaký "5,1 input2", teď mi to nehraje Surround ale Stereo přes 1 3,2mm Jack a subík hraje...
Gigabyte EP43-DS3,Intel C2Q 8200 2,33@2,90ghz (freezer 7 pro), 2x2 gb Kingston HyperX 1033mhz, Msi Nvidia GTX 260 600@1300@1050mhz,500gb samsung.....Mě to stačí!!
Tecko
Nováček
Nováček
Registrován: 19. říj 2010

Re: Problém s 5,1 zvukem

Příspěvek od Tecko »

Nazdarek tak mam taky problem. poridil jsem novej komp s deskou Asus Crosshair IV a tak jsem pozapojoval reproduktory kabelem kde jsou na jedne strane tri jacky a na druhe petikolik nebo co to je primo do bednicek. mam bednicky Genius HF5.1 5000. Jediny co mam problem je subwoofer. Kdyz pustim Winamp tak mi hraje leva prava strana jakoby stereo to je v poradku ale subwoofer je jakoby vyplej. kdyz dam ve windows 7 test reproduktoru tak vsechny hraji jak maji a i pri testu subwooferu se ozyva bruceni. Ve hrach se mi ozyvaji jednotky/lide podle toho kde stoji tak v tom repraku.to je dobry..ale nejsou tam zadny hluboky tonu z toho subwooferu.resil to nekdo?diky za rady...
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“