Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 13. prosinec 2019, 17:41

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: X-Fi Titanium PCI E
PříspěvekZaslal v: st 13. listopad 2013, 10:36 
Nováček
Nováček

Zdravim,
mam takovy problem. Kdyz mam zvuk pres optiku do receiveru a nastavim ve win SPDIF, tak v KM playeru v pohode prehravam vsechny kanaly. Ve hrach jde ale jen stereo. Naistaloval jsem ovladace PAX HD ktery by prej meli byt narozdil od creativu plne funkcni. U obou ovladacu kdyz dam ve windows ve zvuku spdif, tak nejde spustit console luncher. Napise to tohle:

http://imageshack.com/a/img21/6577/8xqx.png

ale zvuk normalne jde.

To by mi bylo celkem jedno, ale 5.1 zvuk ve hrach stale nejde, ani s PAX.
Jak prosim resite vy tento problem? Uz bych si nikdy takovej kram, jako je creativ zvukovka nekoupil.

Jinak cetl jsem spousty problemu s instalaci PAX. Ze nestaci odistalovat creative kreten ovladace, ale musej se odebirat s registru atd. Ja je normal odinstaloval, dal PAXy a zvuk jde. Jen ne to 5.1 ve hrach. A rozhodovat se jestli mi pujde 5.1 ve filmech nebo ve hrach se mi nechce. Chtel bych to mit funkci vsude.

Jo a jeste: Kdyz dam spravce zarizeniu, zvukovku a vlastnosti ovladace, tak tam je naspano Crative technology a datum ovladace 18.12.2012 Je to v poradku, nebo tam zustaly ty stary creativni sracky?

Předmět: Re: X-Fi Titanium PCI E
PříspěvekZaslal v: st 13. listopad 2013, 14:14 
Začátečník
Začátečník

no abys mohl i z her tahat 5.1 přez optiku, musí to ta zvukovka umět překodovat real time, což spousta z levnějších zvukovek neumí. ve filmech a tak je to 5.1 už zakodované v tom 5.1 formátu co se posílá přez optiku ale u her ne samozřejmě. (funguje to asi tak že pro windows a direct sound se ta zvukovka tváří jako 5.1 schopná klasická zvuková karta, ale vnitřně to překóduje a pošle po optice)
ASUS Xonar DX/XD to například umí
a ASUS Xonar DG neumí

nebo jsou ty ovladače naprd, čert ví.

PříspěvekZaslal v: čt 14. listopad 2013, 19:40 
Nováček
Nováček

Ok dik za odpoved. Vedel jsem ze ta kreativka je shit. Jeste bych potreboval od nekoho radu, jestli jsou ty paxy vubec nainstalovany....

PříspěvekZaslal v: čt 14. listopad 2013, 20:14 
Začátečník
Začátečník

ta karta by to enkodovaní z her na 5.1 na optice zládat měla, ale musí k tomu být nějaké funkční ovladače a v tom bude asi zakopán pes, co s PAX nevím.

PříspěvekZaslal v: pá 15. listopad 2013, 09:31 
Nováček
Nováček

No kdyz ve win vypnu spdif a mam original ovladace, tak mi jde 5.1 ve hrach i ve filmech. Ale zvuk asi nebude tak high

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní