X-Fi Titanium PCI E

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Bengo
Nováček
Nováček
Registrován: 25. bře 2008

X-Fi Titanium PCI E

Příspěvek od Bengo »

Zdravim,
mam takovy problem. Kdyz mam zvuk pres optiku do receiveru a nastavim ve win SPDIF, tak v KM playeru v pohode prehravam vsechny kanaly. Ve hrach jde ale jen stereo. Naistaloval jsem ovladace PAX HD ktery by prej meli byt narozdil od creativu plne funkcni. U obou ovladacu kdyz dam ve windows ve zvuku spdif, tak nejde spustit console luncher. Napise to tohle:

http://imageshack.com/a/img21/6577/8xqx.png

ale zvuk normalne jde.

To by mi bylo celkem jedno, ale 5.1 zvuk ve hrach stale nejde, ani s PAX.
Jak prosim resite vy tento problem? Uz bych si nikdy takovej kram, jako je creativ zvukovka nekoupil.

Jinak cetl jsem spousty problemu s instalaci PAX. Ze nestaci odistalovat creative kreten ovladace, ale musej se odebirat s registru atd. Ja je normal odinstaloval, dal PAXy a zvuk jde. Jen ne to 5.1 ve hrach. A rozhodovat se jestli mi pujde 5.1 ve filmech nebo ve hrach se mi nechce. Chtel bych to mit funkci vsude.

Jo a jeste: Kdyz dam spravce zarizeniu, zvukovku a vlastnosti ovladace, tak tam je naspano Crative technology a datum ovladace 18.12.2012 Je to v poradku, nebo tam zustaly ty stary creativni sracky?
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: X-Fi Titanium PCI E

Příspěvek od ÿthren »

no abys mohl i z her tahat 5.1 přez optiku, musí to ta zvukovka umět překodovat real time, což spousta z levnějších zvukovek neumí. ve filmech a tak je to 5.1 už zakodované v tom 5.1 formátu co se posílá přez optiku ale u her ne samozřejmě. (funguje to asi tak že pro windows a direct sound se ta zvukovka tváří jako 5.1 schopná klasická zvuková karta, ale vnitřně to překóduje a pošle po optice)
ASUS Xonar DX/XD to například umí
a ASUS Xonar DG neumí

nebo jsou ty ovladače naprd, čert ví.
Bengo
Nováček
Nováček
Registrován: 25. bře 2008

Re: X-Fi Titanium PCI E

Příspěvek od Bengo »

Ok dik za odpoved. Vedel jsem ze ta kreativka je shit. Jeste bych potreboval od nekoho radu, jestli jsou ty paxy vubec nainstalovany....
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: X-Fi Titanium PCI E

Příspěvek od ÿthren »

ta karta by to enkodovaní z her na 5.1 na optice zládat měla, ale musí k tomu být nějaké funkční ovladače a v tom bude asi zakopán pes, co s PAX nevím.
Bengo
Nováček
Nováček
Registrován: 25. bře 2008

Re: X-Fi Titanium PCI E

Příspěvek od Bengo »

No kdyz ve win vypnu spdif a mam original ovladace, tak mi jde 5.1 ve hrach i ve filmech. Ale zvuk asi nebude tak high
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“