problem se zvukem na zakl. desce ABIT IS7-E2

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Satiriasis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

problem se zvukem na zakl. desce ABIT IS7-E2

Příspěvek od Satiriasis »

Mam integrovanou zvukovku na zakl. desce IS7-E2-Realtek audio a vzdy kdyz neco kopiruju z disku na disk, nobo neco delam a pracuje hdd, tak se mi vzdy zpomali zvuk a slysim jen podivny bzuceni a ozvenu.Taky nemuzu poustet muziku primo z CD, ktery je ve wavu kde se objevuje dost hlasite praskani a nejde to poslouchat,ale kdyz cd zkopiruju na disk tak je vse ok. Zkousel jsem nove drivery na zvukovku i pro chipset,ale porad to same.Nestalo se to taky nekomu?? Diky za rady.
Omlouvam se pokud jsem to dal do nevhodne sekce.
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Tento problem mam aj ja sam ( Abit IS7-E )...... predvcerom som predal svoje postarsie SB Live .... teraz opet pouzivam integrovaneho realteka a mam presne ten isty problem.... :? .....
Uz som to riesil v minulosti a vysledkom snazenia bolo prave to Live ( ktore som predal... ) .....
Vsimol som si vsak ze rusenie je o nieco vyraznejsie pri pretaktovani....., zmena nastaveny v BIOSe nikdy na 100% nepomohla ( mierne rusenie bolo patrne vzdy.... ).... dost to vsak ovplivnuju aj ostatne komponenti ( najme graficka karta..... ) ......
Ja teraz dokonca pocujem nieco ako srdce ( v pravidelnich intervaloch cca. 1.5s ..... pritom Live bolo absolutne bez problemu.... ) .....
Podobny problem som vsak do urcitej miery mal aj na dalsich doskach ( cca. 40-50 ktore som poslednych par mesiacov lepsie vyskusal... ) .... zalezalo na roznej kombinacii HW......
Typujem ze univerzalna rada na jeho odstranenie nejestvuje... ( ak nepocitam samostatnu PCI zvukovku..... )
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Satiriasis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Satiriasis »

Diky moc za odpoved, taky jsem si myslel ze by to tim mohlo byt. Na starym PC jsem mel taky SB Live 5.1 a ted to vypada ze ji budu muset koupit taky. Hlevne me stve, ze na ty Livce jsem mel basak na ctvr a delal vetsi bordel nez mam ted a pritom ho mam naplno.
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

JJ...... ja sa chystam tiez na toto riesenie tak som opet objednal.... http://www.creative.com/products/produc ... 0315&nav=0 ....... na moje uceli to bohate postaci a je to aspon o trochu novsie ako stara Live, ktoru som mal doteraz...... :) ... ( naviac cena je pri tejto karte naozaj smiesna.... ) .....
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“