Alternativní ovladače pro zvukové karty Creative

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

SB live 5.1 digital sqele ;-)
SB live 1024 na KX suxx :(
Audigy1 zatim na CT driverech a dochazi mi trpelivost :roll:

pokud se to nezdari vracim se k live 5.1 :-D
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

-HoNY- píše:Audigy1 zatim na CT driverech a dochazi mi trpelivost :roll:
Audigy 1 mám na kX vyzkoušenou, ta jede celkem bezproblémově...
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

TomV píše:
-HoNY- píše:Audigy1 zatim na CT driverech a dochazi mi trpelivost :roll:
Audigy 1 mám na kX vyzkoušenou, ta jede celkem bezproblémově...
Zkoušel jsem mám ji pár dní a z žádnýma driverama mi nejede 5.1 ale 4.0 :( myslel jsem ze je to CT driverama. Založim si thred

//TomV : reagoval jsem do tvého threadu
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
jasonx
Nováček
Nováček
Registrován: 28. črc 2005

Re: Alternativní ovladače pro zvukové karty Creative

Příspěvek od jasonx »

HADES píše:Kolega mě upozornil že bych sem mohl dát odkaz na alternativní ovladače ke zvukovkám od Creative. A právě tak činím :)
Jde o KX Project, link: http://www.kx.webz.cz/

Sám je doma používám na svojí SB Live! a nemůžu si vynachválit, oprvdu doporučuji k vyzkoušení
bikeruh
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2005
Bydliště: Uherské Hradistě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bikeruh »

kdyz vas tak posloucham, tak mam jeden dotaz potreboval bych aby sem do moji audigi 1 narval jak 5.1 repro tak i s luchatka s mic, ale jsou tam dva vstupy mic a line in, potreboval bych to nejak presmerovat to line in na line out abych do toho hodil jack pro sluchadla, cim bych to mojl vyresit?? a taky me nehralo repro 5.1 ale 4.1 a nove ovladace od creativu to snad vyresili(a praskani taky zmizelo)
CPU:Athlon64 3000+ Venice::Grafika:ATI SAPHIRE x1600pro 512mb::Ram:1024 DRR 400::Zakladka:MSI k8n neo4::Disk:160 SATA Segate::Repro:Creative 5+1 5800::Zvukovka:SB udigi 2 Platinum Ext::Palirna:LG 4163B::Print:Canon Pixma 4200::
Jackiii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackiii »

Jak se pozna ze jsou KX nainstalovany? :?
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
kuku_666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2003
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od kuku_666 »

chtěl bych se zeptat o co přicházím když tam mám hozené Kx drivery(myslím tím eax atd.) Jelikož mám audigy 1 a na normálních ovladačích od craetive mi vůbec nehraje subwofer nevím čím to může být. :huh: a když už stáhnu novější verzi ovladačů tak je výsledek stejný ,co s tím mám dělat??????
bikeruh
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2005
Bydliště: Uherské Hradistě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bikeruh »

koupit si nejakou jinou zvukovku nez je 1, ja sem ju mel driv ale zase me nehral centr a skoro vubec zadek, a jak rikas, na orig creative me to nehralo taky skoro vubec,
CPU:Athlon64 3000+ Venice::Grafika:ATI SAPHIRE x1600pro 512mb::Ram:1024 DRR 400::Zakladka:MSI k8n neo4::Disk:160 SATA Segate::Repro:Creative 5+1 5800::Zvukovka:SB udigi 2 Platinum Ext::Palirna:LG 4163B::Print:Canon Pixma 4200::
kuku_666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2003
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od kuku_666 »

bikeruh píše:koupit si nejakou jinou zvukovku nez je 1, ja sem ju mel driv ale zase me nehral centr a skoro vubec zadek, a jak rikas, na orig creative me to nehralo taky skoro vubec,
Mno jelikož jsme si ji teď pořídil tak ji měnit nebudu ,ale není možné aby s orig. driverama hrala tak špatně tam bude určo nějaká zrada :roll:
bikeruh
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2005
Bydliště: Uherské Hradistě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bikeruh »

ja sem si ju taky koupil ale sel jsem jim to vratit to obchodu a ukecal jsem je ze si doplatim a vezmu si audig 2 EXT
CPU:Athlon64 3000+ Venice::Grafika:ATI SAPHIRE x1600pro 512mb::Ram:1024 DRR 400::Zakladka:MSI k8n neo4::Disk:160 SATA Segate::Repro:Creative 5+1 5800::Zvukovka:SB udigi 2 Platinum Ext::Palirna:LG 4163B::Print:Canon Pixma 4200::
kuku_666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2003
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od kuku_666 »

bikeruh píše:ja sem si ju taky koupil ale sel jsem jim to vratit to obchodu a ukecal jsem je ze si doplatim a vezmu si audig 2 EXT
mh ale tohle v úmyslu nemám,nějaké další rady by se šikly :)
calib
Nováček
Nováček
Registrován: 19. zář 2005

KX ovladace jsou super !!

Příspěvek od calib »

mam live 5.1 a creashit inspire 5300 + koss porta pro ... tyto ovladace si nemuzu vynachvalit. ti co proti nim neco maji jsou lemry a neumi ovladace nastavit (stejne jako ja ze zacatku:-). jejich nejvetsi sila je prave v extremnich moznostech nastaveni, ekvalizeru a milionu+1 presmerovani vystupu apod. pokud nekomu nejede centr apod, neni to KX ovladacema, ale tim co je mezi monitorem a zidli (klavesnice to neni). zdar a KX cest.
lukaslaz
Nováček
Nováček
Registrován: 04. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukaslaz »

No jsou hodne dobry, napr. VU metery a panel DSP si jsem si nemohl vynachvalit, ale bohuzel jejich vyvoj se zda nejak pozastavil - posledni "recent new" 08/08/2004... :(
Na hry s EAX nepouzitelne - temer zadna podpora DS3D.
Chybi, nebo spis nenasel jsem, ruzne efekty jako CMMS1, 2, ktere obcas pouzivam...
Jinak jejich stabilita, rychlost instalace je suprovni...

(U CT driveru me stale stve jejich nehorazna nestabita, vnucovani prehravace Mediasource, nebo jak se to jmenuje + problemy s updatem (napr. jednu dobu mi update tvrdil, ze nemam dany HW :roll: ), bez CD - z internetu se mi podarilo akorat nainstalovat ciste ovladace - bez Surround mixeru atd.)
na intru - Epox 8RDA+, Duron 1400 (Applebred), 512MB DDR RAM, GeF2 MX400 32MB, WD800bb, WD200JB, Hitachi 7k250 120GB, Audigy2 Value
doma - MSI K7T266 Pro2-RU, AXP 1600+, 512MB DDR RAM, GeF4 Ti4200 64MB, Hitachi Deskstar (nejaky stary běs) 80GB, Audigy2 Platinum EX, Genius HT 5.1
WinXP Pro SP2, obcas nejaka distribuce Linuxu, ale KDE ani Gnome nemam rad a konzola je na me dnes uz moc casove narocna, takze vetsinou to konci praci zase ve M$ Winech
andrejkn
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: KX ovladace jsou super !!

Příspěvek od andrejkn »

calib píše:mam live 5.1 a creashit inspire 5300 + koss porta pro ... tyto ovladace si nemuzu vynachvalit. ti co proti nim neco maji jsou lemry a neumi ovladace nastavit (stejne jako ja ze zacatku:-). jejich nejvetsi sila je prave v extremnich moznostech nastaveni, ekvalizeru a milionu+1 presmerovani vystupu apod. pokud nekomu nejede centr apod, neni to KX ovladacema, ale tim co je mezi monitorem a zidli (klavesnice to neni). zdar a KX cest.
Mas uplnu pravdu, s KX drivermi sa daju robit take veci, ze niekedy to je az neuveritelne co dokaze stara SB Live a to hardware-ovo. Len treba pochopit tie moduly a sposob prepajania. Rozmyslam nad kupou novej zvukovky ale bude to nieco od Creativu, co podporuju KX.
My PC: Intel CeleronD 2400MHz@2650MHz, 533MHzFSB,512 MB DDR 333MHz, MB ASUS P4GE-MX, ATX 300W, HD Maxtor 60GB, SB Live @ homemade amplifier 5x10W+20W,AC97 on board, Asus CD-RW 52x24x52,Toshiba DVD-Rom 52/16, Benq DVD-RW
delta4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. kvě 2005
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delta4 »

Ovladace kx jsou super jak na dvě bedny tak v 5.1 bez problému :-D
orygoš OVl sou dost technycky zastaralé a dost se mi shitovali :(
zadné problémy s KX OVL sem nemněl ale chtělo to čistou instalaci widlí 8-)
soun card Adigy 1394 (Adigy 1)
no prostě co za necelích 800 kč si více přat :-D
3400 64bit 2x 1024 na 500MHz MB za tim sunka ale? NX6600GT HDD 250x2 SATA LITEON 1673 s x1 LG GSA 4167B x2
CZ je Policejni uřednicky stat pravní system je nestaven jen pro zlodeje podvodniky a lháře !!!!!!!!!!!!!!!
delta4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. kvě 2005
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delta4 »

Strašne rád bych sehnal v češtine popis OVL KX nejlepe podrobny dik
komukoliv
:wink:

Jo málem bych zapomnel našel sem KX OVL verze kxdrv3538i-full.exe
velikost 5.535 mega
ale nevím co jsou zač ?????? tak pokud o nich neco víte tak napište
:o
3400 64bit 2x 1024 na 500MHz MB za tim sunka ale? NX6600GT HDD 250x2 SATA LITEON 1673 s x1 LG GSA 4167B x2
CZ je Policejni uřednicky stat pravní system je nestaven jen pro zlodeje podvodniky a lháře !!!!!!!!!!!!!!!
delta4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. kvě 2005
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delta4 »

tak nikdo nic hmmm popis OVL KX prosim v češtine
ja ho potřebuju prosim
alespon cosi o KX dik
:(
3400 64bit 2x 1024 na 500MHz MB za tim sunka ale? NX6600GT HDD 250x2 SATA LITEON 1673 s x1 LG GSA 4167B x2
CZ je Policejni uřednicky stat pravní system je nestaven jen pro zlodeje podvodniky a lháře !!!!!!!!!!!!!!!
elipsoid
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elipsoid »

Prave jsem nainstaloval kX drivery, vypada to jako dost silna vecicka. Konecne to vyresilo muj problem se slabym mikrofonem - staci zvysit gain, atd.
Ted bych ale rad presmeroval pravej a levej kanal na line-in, abych tam mohl zapojit sluchatka a nemusel pouzivat rozdvojku. Predpokladam, ze se to provadi nejak pres DSP, ale netusim jak. Mohl by mi nekdo poradit?
INTEL Core i5-750 Quad-Core - 2,66GHz (95W) | 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz CL9 | GIGABYTE P55M-UD2 - P55
<big>lama
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. led 2006
Bydliště: kdesik u Ostravy
Kontaktovat uživatele:

cedko k audigy 1

Příspěvek od <big>lama »

koupil jsem si starsi AUDIGY 1 ale nemam k ni cedko, bylo by mozne aby mi jeho obsah nekdo hodil na FTP ? na www.ic.cz je zdarma 250BM ftpko , drivery mam ale asi tam bude i nejaky ten mixer, na torentech sem to cedko nenasel :(

newim jak s tema KX driverama jelikoz hraju hry a tudiz by se HW EAX siklo ;)
merunka
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2006
Kontaktovat uživatele:

vst PLUGINY

Příspěvek od merunka »

nevíte jestli se v kx driverech pocitaji vst pluginy hardwarově? a jeste jestli to jede i na x-fi
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“