Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
KamilH
Nováček
Nováček
Registrován: 04. úno 2012

Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Příspěvek od KamilH »

Zdravim mam tu problem ze zvukem dnes sem si nainstaloval windows7 win si ovladače nainstaloval sam ale i tak misto 5,1 zvuku mi hraly jen dvě bedinky i když sem to nastavoval v ovladacivh panelech a zvuky a tam dal na 5,1 stale nic nevite čim to muže bejt ? proč to nejde přepnout nic a když si chci najit nějakej ovladač na win7 od soundmax tak sem se nedohledal vyčel jsem že na win 7 se nedělaj co stim muže bejt poradte prosim ? :-)
mrkaspi
Nováček
Nováček
Registrován: 20. úno 2012

Re: Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Příspěvek od mrkaspi »

Já se přidávám ke KamilH, mám stejný problém. Dvakrát jsem již přeinstaloval windows, ale pořád se nic neděje. Když si stáhnu driver z Asus podpory, tak se mi začne instalovat, po proběhnutí instalace najede tabulka, restartovat nyní nebo později. Po restartu se vždy zobrazí okno nejspíše s nějakou doinstalací Soundmaxu, ale když dám spustit nic se neděje. Takto toto okno najede při každém spuštění win, ale vždy když dám spustit tak se nic neděje. V ovládacích panelech při konfiguraci zařízení se ozývají všechny z pěti reproduktorů, ale pokud spustím mp3 nebo cokoli jiného, hraje pouze stereo.
Reproduktory: Genius HF5.1 6000
Zv. karta: SupremeFx X-Fi
Zákl. deska: Asus Maximus II Formula

Prosím o pomoc, už se s tím morduji asi dva dny.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Příspěvek od zombux »

no, a ta mp3 je nahraná ve stereu nebo v 5.1? :roll: problém bude asi někde jinde (chce to v přehrávači nastavit upsample na 5.1)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Příspěvek od ÿthren »

spíš než v přehrávači tak v ovladačích bývá zvukovky bývá nějaká volba typu rozšířit stereo. ale třeba i v přehrávačích se to dá.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Problem ze zvukem soundmax 5,1 ve windows 7 poradte prosim

Příspěvek od zombux »

jo, ale taková funkce je ještě větší prasárna než jen to v přehrávači :oops:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“